Tööandja bränd

  • Soovid, et Su organisatsioon oleks headele tegijatele esimene valik?
  • Su organisatsioonil on nii tänastele kui ka homsetele töötajatele palju pakkuda, aga Sa ei ole seda unikaalsust osanud veel väga hästi enda jaoks sõnastada ja eristuvalt kommunikeerida.
  • Tööandja kuvand ehk bränd aitab kõnetada olulisi inimesi nii majas sees kui ka väljas ning vastata küsimusele, miks just Sinu organisatsiooniga liituda või siia jääda.
  • Sellel on kaudne mõju ettevõtte kasumlikkusele ja töötajate lojaalsusele.

Tööandja brändi südameks on tööandja lubadus ehk väärtuspakkumine nii töötajatele kui ka olulistele töötaja gruppidele tööturul.

Kuidas me seda teeme?
Arista line asset

Kui Sa iseendast ei räägi, siis ei räägi Sinust keegi!

Chevron rightAlustame sellest, kes te olete, mida väärtustate, kuhu poole püüdlete ja mis on teie organisatsioonis unikaalset.
Chevron rightSelgitame, kuidas Su organisatsiooni tööandjana tajutakse ning kuidas tahate, et teid tajutakse.
Chevron rightUurime, mis on hoidnud siin häid inimesi ja miks on lahkutud. Selgitame välja, kas seda, mida organisatsioon oma inimestele pakub, väärtustavad ka töötajad ning head tegijad tööjõuturul.
Chevron rightAitame sõnastada tööandja lubaduse ehk väärtuspakkumise. Anname soovitusi kitsaskohtade parandamiseks.
Chevron rightAitame kohendada protsesse ja ja luua tööriistu, mis sinu organisatsiooni tööandja brändi toetaks
Arista line asset

Kliendid räägivad ...

Tellijana hindan koostööpartneri juures kliendikeskset personaalset lähenemist, tegutsemise kiirust ning pidevat infoliikumist. ARISTAl on kõik need kriteeriumid täidetud. Aitäh teile!

Kristiina Saik

Eolane Tallinn AS / personalijuht

ARISTAga koostöö on olnud sujuv ja tõhus kogemus. Nende asjatundlikkus ja pühendumus tagasid selle, et suutsime kiiresti täita olulised juhirollid kõrgelt kvalifitseeritud inimestega.

ARISTA eristub eeskätt personaalse teeninduse ja põhjalikkuse poolest. Nad võtavad arvesse laiemat konteksti, sh juhtimiskultuuri, ettevõtte arenguvajadusi ja potentsiaali. Kandidaatide sobivus nii rolli kui ka meeskonda oli väga hästi läbi kaalutud. Soovitame ARISTAt igale ettevõttele, kes vajab tipptasemel värbamislahendusi.

Kalle Kuusik

Printall AS / tegevjuht

 

Minu arvates on kogu ARISTA meeskond väga professionaalne ja kiire. Oleme Arista abiga täitnud mitmeid tippjuhi positsioone. Esitati väga asjakohaseid ja häid kandidaate. Samuti arvan, et see, kuidas te suhtlete ja kandidaate esitate, on suurepärane. Kokkuvõttes väga rahulolev klient.

Fredrik Berghel

Inission AB / grupi CEO

 

 

AS Thermory’ l on olnud ARISTA meeskonnaga väga pikaajaline ning edukas koostöö. Hindame kõrgelt nende professionaalsust, paindlikkust ning järjepidevust. Kõige olulisem on ehk see, et ARISTA õpib väga põhjalikult oma klienti tundma ning oskab seetõttu leida meeskonda hästi sobituvaid kandidaate. Kasutame kindlasti ARISTA´t ka tulevikus, eelkõige juhtide ning tippspetsialistide värbamisel.

Meelis Kajandu

Thermory AS / asutaja / nõukogu liige

 

Suured tänud eduka koostöö eest! See protsess oli nauditav ja tulemus rõõmustav. Jätkame rõõmuga koostööd ka edaspidi!

Triin Tepp

Fibenol OÜ / personalijuht

 

Koostöö ARISTA professionaalse meeskonnaga on olnud tõeliselt meeldiv kogemus. Hindame ARISTA tiimi kiiret ja selget kommunikatsiooni ja kandidaatide kvaliteeti. Kõikide meie juhtkonnaliikmete otsingute vältel on olnud meil äärmiselt hea ülevaade toimuvast. Tundsin alati, et liigume soovitud suunas. ARISTA on tõstnud meie ootused värbamisteenuste raames täiesti uuele tasemele ning soovitame neid partneriteks ka teistele ettevõtetele.

Johanna Ikäheimo

Lappset Group OY / juhatuse esimees

 

 

Oleme kasutanud ARISTAt juhikandidaatide hindamisel, et olla oma valikutes kindlad ja vältida halbu üllatusi. Hogan´i tööalase isiksuse hindamistööriistade tugevuseks on hindamisraportite põhjalikkus ja see, et raportid toovad välja kandidaadiga seotud võimalikud tööalased riskid, mida referentside küsimisel kontrollida.

Ruth Altvälja

Graanul Invest AS / personalijuht

 

 

Kandidaadid on korduvalt kiitnud koostööd ARISTAga. Väga asjatundlik ja meeldiv lähenemine kandidaatidele. Kõik värbamisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ning kujundatud kandidaadikeskselt. Kohtumised professionaalsed. Aitäh minu poolt samuti mõnusa koostöö eest!

Maarika Viilver

BB Finance Group / personalijuht

 

Olen värvanud ja vajadusel koondanud lugematul hulgal inimesi, aga ARISTA toodud inimene oli küll tõeline leid ja pärl! Ta on ettevõttesse tohutult panustanud, kindlasti parim, kelle olen kunagi palganud.

Ivo Saluoks

Linxtelecom / Baltikumi müügidirektor

 

 

Imetlen ARISTA suurepärast tööd eriolukorra kiuste ning olen siiralt tänulik heade valikute eest. Kõik esitletud kandidaadid olid tõesti tugevad, mistõttu olime peale intervjuude läbiviimist ikka üsna nõutud edasiste otsuste osas. Teie soovitused kandidaatide paremaks tundmaõppimiseks olid väga heaks abiks ning sellega saime pildi enda jaoks kenasti paika.

Aga tegelikult ma ei muretse eriti selle pärast, kas sai kõige õigem valitud, sest kõik finalistid oleksid sellesse ametisse sobinud. Peame vaid lootma, et oleme ka ise tööandjana piisavalt atraktiivsed ja toetavad, et koostöö kujuneks viljakandvaks ja püsivaks.

Ning veelkord, mul on tõesti väga hea meel meie koostöö üle – kõik sujus kiiresti, ladusalt ja tulemuslikult. Aitäh ka heade soovituste eest, neist on kasu edaspidigi.

Erika Truuverk

Äripäev AS / müügidirektor

 

 

ARISTA on päriselt ka huvitatud, et ettevõte saaks endale hea juhi.

Kerstin Jaani

COOP Keskühistu / personalidirektor

 

Olen ARISTA teenuste kvaliteediga väga rahul. Oleme ARISTA abiga täitnud mitu tippjuhi positsiooni. Kandidaatide profiilid pakkusid põhjaliku ülevaate nii kompetentsidest, motivaatoritest, eristuvatest tugevustest kui riskidest ja arenguvajadustest. Tänu kvaliteetsele eelinfole saime kandidaatidega tutvuda mõnusalt vabas õhkkonnas ja keskenduda pigem üksteise tundmaõppimisele.

Esitletud kandidaadid on kõik olnud väga hea profiilisobivusega, mistõttu oleme saanud valida vaid parimate hulgast. Hindan ARISTA pühendumust kõrgelt ja olen kindel, et jätkame koostööd.

Hilde Oya

Solhjell / tegevjuht

 

Arista line asset

Millist lahendust saame Sulle pakkuda?

 

Ellen Liigus

Organisatsiooniuuringute konsultant