Tööandja bränd

  • Soovid, et Su organisatsioon oleks headele tegijatele esimene valik?
  • Su organisatsioonil on nii tänastele kui ka homsetele töötajatele palju pakkuda, aga Sa ei ole seda unikaalsust osanud veel väga hästi enda jaoks sõnastada ja eristuvalt kommunikeerida.
  • Tööandja kuvand ehk bränd aitab kõnetada olulisi inimesi nii majas sees kui ka väljas ning vastata küsimusele, miks just Sinu organisatsiooniga liituda või siia jääda.
  • Sellel on kaudne mõju ettevõtte kasumlikkusele ja töötajate lojaalsusele.

Tööandja brändi südameks on tööandja lubadus ehk väärtuspakkumine nii töötajatele kui ka olulistele töötaja gruppidele tööturul.

Kuidas me seda teeme?
Arista line asset

Kui Sa iseendast ei räägi, siis ei räägi Sinust keegi!

Kirjuta meile
Chevron rightAlustame sellest, kes te olete, mida väärtustate, kuhu poole püüdlete ja mis on teie organisatsioonis unikaalset.
Chevron rightSelgitame, kuidas Su organisatsiooni tööandjana tajutakse ning kuidas tahate, et teid tajutakse.
Chevron rightUurime, mis on hoidnud siin häid inimesi ja miks on lahkutud. Selgitame välja, kas seda, mida organisatsioon oma inimestele pakub, väärtustavad ka töötajad ning head tegijad tööjõuturul.
Chevron rightAitame sõnastada tööandja lubaduse ehk väärtuspakkumise. Anname soovitusi kitsaskohtade parandamiseks.
Chevron rightAitame kohendada protsesse ja ja luua tööriistu, mis sinu organisatsiooni tööandja brändi toetaks
Arista line asset

Kliendid räägivad ...

Oleme kasutanud Aristat juhikandidaatide hindamisel, et olla oma valikutes kindlad ja vältida halbu üllatusi. Hogan´i tööalase isiksuse hindamistööriistade tugevuseks on hindamisraportite põhjalikkus ja see, et raportid toovad välja kandidaadiga seotud võimalikud tööalased riskid, mida referentside küsimisel kontrollida.

Ruth Altvälja

Graanul Invest AS / personalijuht

AS Thermory’ l on olnud Arista meeskonnaga väga pikaajaline ning edukas koostöö. Hindame kõrgelt nende professionaalsust, paindlikkust ning järjepidevust. Kõige olulisem on ehk see, et Arista õpib väga põhjalikult oma klienti tundma ning oskab seetõttu leida meeskonda hästi sobituvaid kandidaate. Kasutame kindlasti Arista´t ka tulevikus, eelkõige juhtide ning tippspetsialistide värbamisel.

Meelis Kajandu

Asutaja / nõukogu liige

Thermory AS

Kandidaadid on korduvalt kiitnud koostööd Aristaga. Väga asjatundlik ja meeldiv lähenemine kandidaatidele. Kõik värbamisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ning kujundatud kandidaadikeskselt. Kohtumised professionaalsed. Aitäh minu poolt samuti mõnusa koostöö eest.

Maarika Viilver

BB Finance Group personalijuht

Olen värvanud ja vajadusel koondanud lugematul hulgal inimesi, aga Arista toodud inimene oli küll tõeline leid ja pärl! Ta on ettevõttesse tohutult panustanud, kindlasti parim, kelle olen kunagi palganud.

Ivo Saluoks

Linxtelecom Baltikumi müügidirektor

Imetlen Arista suurepärast tööd eriolukorra kiuste ning olen siiralt tänulik heade valikute eest. Kõik kolm kandidaati olid tõesti tugevad, mistõttu olime peale intervjuude läbiviimist ikka üsna nõutud edasiste otsuste osas. Teie soovitused kandidaatide paremaks tundmaõppimiseks olid väga heaks abiks ning sellega saime pildi enda jaoks kenasti paika.

Aga tegelikult ma ei muretse eriti selle pärast, kas neist kolmest sai kõige õigem valitud, sest nad kõik oleksid sellesse ametisse sobinud. Peame vaid lootma, et oleme ka ise tööandjana piisavalt atraktiivsed ja toetavad, et koostöö kujuneks viljakandvaks ja püsivaks.

Ning veelkord, mul on tõesti väga hea meel meie koostöö üle – kõik sujus kiiresti, ladusalt ja tulemuslikult. Aitäh ka heade soovituste eest, neist on kasu edaspidigi.

Erika Truuverk

Äripäev AS müügidirektor

Arista on päriselt ka huvitatud, et ettevõte saaks endale hea juhi.

Kerstin Jaani

COOP Keskühistu personalidirektor

Arista line asset

Anna oma soovidest märku.