Leiame Sulle hea juhi!

  • Sa otsid oma ettevõttele head juhti. Sa oled kindel, et kuskil on täpselt õige inimene olemas, kuid Sa ei tea, kuidas temani jõuda.
  • Sa tead, et suurepärane juht annab ettevõttele konkurentsieelise ning paljuski just juhist sõltub, milline on ettevõtte maine ja kas meeskonnaliikmed suudavad muutuste ja uuendustega kaasa minna.

Just selliseid juhte meie otsimegi. Just selliseid juhte me leiame.

Kuidas me seda teeme?
Arista line asset

Meie abiga leiavad liidrid Sind üles!

Chevron rightKõigepealt aitame Sul jõuda selgusele, millist juhti on vaja ja milleks.
Chevron rightTagame, et kandidaatidel oleks selge arusaam, kuhu nad kandideerivad ja mida neilt oodatakse.
Chevron rightHindame kandidaate põhjalikult ja teaduspõhiselt. Meie tööriistadest ja teadmistest saad kogu info õige otsuse langetamiseks.
Chevron rightHoiame Sind asjade käiguga kursis. Regulaarne ja läbipaistev infovahetus jätab kõikidele protsessis osalejatele hea mulje ja tunde.
Chevron rightMe ei püüa Sulle müüa standardseid lahendusi. Kõik meie tegevused keskenduvad just Sinu ettevõtte jaoks parima tulemuse saavutamisele.
Arista line asset

Kliendid räägivad ...

Oleme kasutanud Aristat juhikandidaatide hindamisel, et olla oma valikutes kindlad ja vältida halbu üllatusi. Hogan´i tööalase isiksuse hindamistööriistade tugevuseks on hindamisraportite põhjalikkus ja see, et raportid toovad välja kandidaadiga seotud võimalikud tööalased riskid, mida referentside küsimisel kontrollida.

Ruth Altvälja

Graanul Invest AS / personalijuht

 

 

AS Thermory’ l on olnud Arista meeskonnaga väga pikaajaline ning edukas koostöö. Hindame kõrgelt nende professionaalsust, paindlikkust ning järjepidevust. Kõige olulisem on ehk see, et Arista õpib väga põhjalikult oma klienti tundma ning oskab seetõttu leida meeskonda hästi sobituvaid kandidaate. Kasutame kindlasti Arista´t ka tulevikus, eelkõige juhtide ning tippspetsialistide värbamisel.

Meelis Kajandu

Thermory AS / asutaja / nõukogu liige

 

Kandidaadid on korduvalt kiitnud koostööd Aristaga. Väga asjatundlik ja meeldiv lähenemine kandidaatidele. Kõik värbamisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ning kujundatud kandidaadikeskselt. Kohtumised professionaalsed. Aitäh minu poolt samuti mõnusa koostöö eest.

Maarika Viilver

BB Finance Group / personalijuht

 

Olen värvanud ja vajadusel koondanud lugematul hulgal inimesi, aga Arista toodud inimene oli küll tõeline leid ja pärl! Ta on ettevõttesse tohutult panustanud, kindlasti parim, kelle olen kunagi palganud.

Ivo Saluoks

Linxtelecom / Baltikumi müügidirektor

 

 

Imetlen Arista suurepärast tööd eriolukorra kiuste ning olen siiralt tänulik heade valikute eest. Kõik kolm kandidaati olid tõesti tugevad, mistõttu olime peale intervjuude läbiviimist ikka üsna nõutud edasiste otsuste osas. Teie soovitused kandidaatide paremaks tundmaõppimiseks olid väga heaks abiks ning sellega saime pildi enda jaoks kenasti paika.

Aga tegelikult ma ei muretse eriti selle pärast, kas neist kolmest sai kõige õigem valitud, sest nad kõik oleksid sellesse ametisse sobinud. Peame vaid lootma, et oleme ka ise tööandjana piisavalt atraktiivsed ja toetavad, et koostöö kujuneks viljakandvaks ja püsivaks.

Ning veelkord, mul on tõesti väga hea meel meie koostöö üle – kõik sujus kiiresti, ladusalt ja tulemuslikult. Aitäh ka heade soovituste eest, neist on kasu edaspidigi.

Erika Truuverk

Äripäev AS / müügidirektor

 

 

Arista on päriselt ka huvitatud, et ettevõte saaks endale hea juhi.

Kerstin Jaani

COOP Keskühistu / personalidirektor

 

Arista line asset
Globe

Soovid kiiret vastust oma küsimustele?

Arista line asset