Soovid ennast arendada?

Kuidas Sinu iseloom ja minapilt mõjutavad karjääri, töösuhteid ja juhtimisstiili? Millised isiksuseomadused toetavad Sinu arengut ja millised on pigem takistuseks? Kas liigud edasi ainult tugevustele toetudes või on Sinu nõrkustes peidus varjatud potentsiaal?

Chevron rightÕpi ennast paremini tundma!
Chevron rightNii tööalases elus kui ka suhetes on edukamad ja õnnelikumad need, kes on teadlikud nii oma toetavatest kui ka destruktiivsetest käitumismustritest ja oskavad neid juhtida.
Chevron rightAitame Sul paremini mõista enda loomupäraseid tugevusi, isiksuslikke riske, võimeid ja motivatsiooniallikaid ning seda, kuidas saadud teadmisi enda karjääri ja reputatsiooni kujundamisel ning eraelus maksimaalselt ära kasutada.
Chevron rightMe hoolime inimestest, kellega ja kelle jaoks me töötame. Sest parim hinnang meie tööle on Sinu edu. Inimese ja juhina.
Arista line asset

Minu kogemus kandidaadina ...


ARISTA meeskond on väga professionaalne. Olin värbamisprotsessi käigus alati hästi informeeritud – teadsin, milline on staatus, millised on järgmised sammud.

Sain vajaliku info, et otsustada, kas soovin konkursiga liituda või sellega jätkata. Samuti sain põhjalikku tagasisidet oma esinemise ja värbamisprotsessi järgmiste etappide kohta. Ma soovitaks teid siiralt ka teistele ettevõtetele või tööotsijatele! Olen ARISTA tiimile väga tänulik meeldiva koostöö eest!

Julia Ležeiko

IT juht

Minu kogemused teie kõigiga, kellega olen aastate jooksul kohtunud, on eranditult positiivsed ja häid emotsioone tekitavad. Minu arvates on eranditult kõik olnud professionaalsed suhtlejad ja ka meeldivad inimesed, mis on isiklikult minu jaoks ääretult oluline.

Tagasisidet olete jaganud rohkelt ja teinekord ka väärtuslikku lisainfot, millest õppida. Midagi negatiivset ei suudaks ma ka kõige parema tahtmise juures ARISTA puhul välja tuua.

Kogu ARISTA kandideerimise protsess toimus väga professionaalses ning meeldivas keskkonnas. Iga värbamise etapp oli põhjalikult läbi mõeldud ning arusaadavalt oluline, arvestades tööpakkumises sätestatud nõudmisi kandidaadile. Kui tavaliselt on erinevad isiksuse ja vaimse võimekuse testid pelgalt formaalsus, siis ARISTA võtab nende testide tulemusi väga tõsiselt.

Positiivsed ja negatiivsed testitulemused pandi minu jaoks perspektiivi ja võrdlevasse raamistiku. Suhtumine oli individuaalne, tagasiside arendav ning ülevaade ettevõttest ja ametipositsioonist äärmiselt detailne. Eriti tänuväärne oli ARISTA pidev ülevaade ajagraafikust ja ka sellest kinni pidamine. Tagasiside anti alati õigeaegselt ehk lubatud kuupäevadel ja seetõttu ei tekkinud olukorda, kus oleksin pidanud ise kontakti otsima või tulemusi ootama.

Rasmus Klaassen

Finantsjuht

Tunnustan ARISTA professionaalsust. Värbamisprotsess, millel osalesin, oli kenasti algusest lõpuni tehtud. Mina kandidaadina olin infoga kursis,  testitulemustest anti ülevaade, jagati referentside kokkuvõtet. Eristute värbamismaastikul kandidaadisuhtluses väga selgelt.

Risko Tiitso

Ärikontroller

Tänan ARISTAt ja eriliselt Piretit toetuse eest, mida te nende kuude jooksul olete ilmutanud. Teiega oli ülimeeldiv suhelda! See empaatiavõime ja sõnaseadmisoskus on ikka auhinda väärt! Kõike kaunist teile!

Kristel Jõgi

Müügidirektor

If I would need to take a recruitment process in future, I would use Your company. I have been in quite many processes during my career, and never ever seen that kind of background information of the hiring company, skill, and target setting as written “KPI” and personal interview “on a paper” what ARISTA presented. I have not seen anything like it before, and all credit to Your process.

Teie ettevõtte poolt on olnud väga operatiivne suhtlus. See on väärtus omaette. Suur tänu ARISTA & Piret!

Tuuli Stewart

Äriarendusjuht

It was one of the greatest experiences for me, thank you Piret for the information, I really appreciate it.

Viktor Massalov

Projektijuht

ARISTA oli mulle praeguse töökoha saamisel abiks oma professionaalsuse ja sõbralikkusega. Kuna tegu oli sihitud otsinguga, siis antud töökohale ma ei kandideerinud ja võin julgelt öelda, et ilma Anneli kõneta oleksin praegu kindlasti vähem õnnelik oma tööelu üle. Tema asjaliku ja meeldiva ettevõtte tutvustuse tulemusena otsustasin saata oma CV ning kõik muu on juba ajalugu. Kohtumised nii Anneli kui oma praeguste kolleegide ja ülemusega olid sõbralikud ja hästi korraldatud. Tänud mind märkamast ning ideaalse töö ja tööandjaga kokku viimast!

Risto Leidsaar

Müügijuht

ARISTA on minu jaoks kaugelt teistest värbamisettevõtetest üle, kordades. Tean, et kui helistate ja midagi pakute, olete juba minu profiili tööpakkuja taustale pannud. Edasi on juba minu enda teha. Midagi sellist ei suuda ükski teine ei Eestis ega mujal maailmas pakkuda. Minu jaoks hindamatu!

Tarmo Luhaäär

Tegevjuht

Ma pean ütlema, et mul puudus eelnev kogemus värbamisfirmadega ning kui minuga ühendust võeti, siis liigitasin selle esialgu mingisuguseks reklaamiks või õngitsemiseks. Samas pidasin mingil põhjusel ikkagi vajalikuks vastata.

Ma ei olnud isegi mõelnud töökoha vahetamisele ning seetõttu võtsin seda esialgu enda jaoks nö. turu-uuringuna. Samas kujunes vestlus Anneliga kuidagi mõnusalt vabaks ja meeldivaks ning mitte kordagi pealetükkivaks ning sain rahulikult oma mõtteid koguda ning otsustada. Mingil hetkel otsustasin siiski kandideerimisest loobuda. Kuid jällegi oskas Anneli jääda professionaalseks, paludes vaid kaaluda ettevõttega kohtumist ning saada seeläbi rohkem informatsiooni pakutava töökoha kohta.

See saigi murdepunktiks, kuna ma ei näinud põhjust, miks ma ei võiks saada rohkem infot otsustamiseks. Edasise vestluse käigus otsustasin ma siiski kandideerimisega lõpuni minna, milleks tuli siis ka ARISTA majja kohale tulla ning teha erinevad isiksuse ja oskuste testid. Teie kontori õhkkond oli sõbralik ning toetav, mis andis veelkord enesekindlust värbamisprotsessiga edasi liikumiseks. 

Olles täna olnud uues kohas tööl pea kaks aastat, meenutan ma seda värbamisprotsessi sügava tänutundega ning olen veendunud, et teie ettevõttes töötavad oma ala professionaalid.

Randar Lauri

Infrastruktuuri osakonna juht

Tänu Rolandi ja Arista Executive Search meeskonnale ei olnud minu karjääri üleminek lihtsalt sujuv, vaid ka pöördeline. Arista personaalne, asjatundlik lähenemisviis ja tõeline toetus on olnud minu teekonnal kesksel kohal. Soovitan neid igale juhile, kes soovib teha märkimisväärset karjäärihüpet!

Argo Teetlaus

Müügidirektor / Executive Coach

Arista line asset
Globe

Soovid kiiret vastust oma küsimustele?

Roland Luik

Juhtivpartner

Arista line asset

Soovid infot uute tööpakkumiste kohta?

Loo teavitus
Arista line asset