Juhtide arendamine.

  • Kas Sinu tänased töötajad suudavad vastata ettevõtte homsetele väljakutsetele?
  • Kuidas kindlustada, et võtmetöötajatel oleks teadmised, oskused ja valmidus reageerida muutustele või veelgi enam – algatada ja juhtida muutusi.

Arista liidrioskuste programm annab juhtidele ülevaate nende isiksuslikest tugevustest ja arengukohtadest.

Koostöös joonistuvad välja selged arengusoovitused ning jätkutegevused, mille elluviimist hiljem osalised koos tööandjaga jälgivad ja hindavad.

Kuidas me seda teeme?
Arista line asset

Usalda oma juhid meile! Arista oskab häid juhte hinnata.

Kirjuta meile
Chevron rightRäägime lahti protsessi – tegevused, oodatavad tulemused ja kasu.
Chevron rightJuhtide hindamisel kasutame tööalase isiksuse ja võimekuse hindamise tööriistu, mis annavad vaate tugevustele, riskidele ja arenguvajadustele.
Chevron rightHindamises ja arendamises keskendume nii loomupärastele eeldustele, juhi isiksusele kui ka -oskustele.
Chevron rightHinnangu tulemustest ja koostööst tekib juhi tööalase isiksuse arenguplaan.
Chevron rightKogu hindamise ja arendamise protsess on väga täpselt planeeritud, juhitud ja tagasisidestatud.
Arista line asset

Kliendid räägivad ...

Oleme kasutanud Aristat juhikandidaatide hindamisel, et olla oma valikutes kindlad ja vältida halbu üllatusi. Hogan´i tööalase isiksuse hindamistööriistade tugevuseks on hindamisraportite põhjalikkus ja see, et raportid toovad välja kandidaadiga seotud võimalikud tööalased riskid, mida referentside küsimisel kontrollida.

Ruth Altvälja

Graanul Invest AS / personalijuht

AS Thermory’ l on olnud Arista meeskonnaga väga pikaajaline ning edukas koostöö. Hindame kõrgelt nende professionaalsust, paindlikkust ning järjepidevust. Kõige olulisem on ehk see, et Arista õpib väga põhjalikult oma klienti tundma ning oskab seetõttu leida meeskonda hästi sobituvaid kandidaate. Kasutame kindlasti Arista´t ka tulevikus, eelkõige juhtide ning tippspetsialistide värbamisel.

Meelis Kajandu

Asutaja / nõukogu liige

Thermory AS

Kandidaadid on korduvalt kiitnud koostööd Aristaga. Väga asjatundlik ja meeldiv lähenemine kandidaatidele. Kõik värbamisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ning kujundatud kandidaadikeskselt. Kohtumised professionaalsed. Aitäh minu poolt samuti mõnusa koostöö eest.

Maarika Viilver

BB Finance Group personalijuht

Olen värvanud ja vajadusel koondanud lugematul hulgal inimesi, aga Arista toodud inimene oli küll tõeline leid ja pärl! Ta on ettevõttesse tohutult panustanud, kindlasti parim, kelle olen kunagi palganud.

Ivo Saluoks

Linxtelecom Baltikumi müügidirektor

Imetlen Arista suurepärast tööd eriolukorra kiuste ning olen siiralt tänulik heade valikute eest. Kõik kolm kandidaati olid tõesti tugevad, mistõttu olime peale intervjuude läbiviimist ikka üsna nõutud edasiste otsuste osas. Teie soovitused kandidaatide paremaks tundmaõppimiseks olid väga heaks abiks ning sellega saime pildi enda jaoks kenasti paika.

Aga tegelikult ma ei muretse eriti selle pärast, kas neist kolmest sai kõige õigem valitud, sest nad kõik oleksid sellesse ametisse sobinud. Peame vaid lootma, et oleme ka ise tööandjana piisavalt atraktiivsed ja toetavad, et koostöö kujuneks viljakandvaks ja püsivaks.

Ning veelkord, mul on tõesti väga hea meel meie koostöö üle – kõik sujus kiiresti, ladusalt ja tulemuslikult. Aitäh ka heade soovituste eest, neist on kasu edaspidigi.

Erika Truuverk

Äripäev AS müügidirektor

Arista on päriselt ka huvitatud, et ettevõte saaks endale hea juhi.

Kerstin Jaani

COOP Keskühistu personalidirektor

Arista line asset

Anna oma soovidest märku.