Leiab alati lahenduse, ei anna kunagi alla. Armastab Briti huumorit.

Piret Tilk

Konsultant
+372 551 6476

Piret.Tilk@aristaexecutive.com

Tõeline loojahing: laulab, mängib klaverit, maalib ja kirjutab luulet.

Anneli Hein

Otsingukonsultant
+372 503 2919

Anneli.Hein@aristaexecutive.com

Mõistab, et suure pildi ilu sõltub väikeste tükkide asetusest. Armastab kiirust, otsib adrenaliini nii maalt kui merelt.

Roland Luik

Juhtivpartner
+372 515 4522

Roland.Luik@aristaexecutive.com

Tõeline HR valdkonna teadmiste leksikon, läheb alati tuumani ja loob lahendusi. Vabal hetkel kisub hing merele purjede alla.

Ellen Liigus

Organisatsiooniuuringute konsultant

Ellen@arista.ee

Naudib loovate ja esmalt võimatuna näivate lahenduste genereerimist.

Kersti Bocicaut

Otsingukonsultant
+372 5665 0086

Kersti@arista.ee

Ettevõtlus on tal veres. On loonud nii eduka värbamis- kui nõustamisettevõtte.

Lars Elveback

Partner

Lars@arista.ee

Tallinn

Kotkapoja 2A 10129, Tallinn Estonia
Telefon: + (372) 515 4522
E-mail: hello@arista.ee

Võta meiega ühendust!

Kirjuta meile

Stockholm

Arenavägen 41, plan 12 (c/o Kontoret Globen)
121 77 STOCKHOLM – GLOBEN, SWEDEN

E-mail: hello@arista.ee

 

Võta meiega ühendust!

Kirjuta meile