Arista globe
Harjumaa /  Juhtimine / Tootmine /  Valdkonnajuht

Tootmisjuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

Filter AS-il valmib kevadel 2022 uus koostetehas, milles keskendutakse vee-ettevalmistusseadmete ja soojustehniliste seadmete raam- ja konteinerlahenduste tootmisele. Otsime tootmisjuhti, kelle ülesandeks on tootmise käivitamine ja tootmisprotsesside väljatöötamine. Sa teed tihedat koostööd ettevõtte projektijuhtidega ning kaasad tootmisprotsessi allhankijaid, vajadusel renditööjõudu. Eesmärgiks on jõuda tegevusmudelini, kus tootmiskvaliteedi-, efektiivsus- ja produktiivsusnäitajaid edendades luuakse lisandväärtust nii klientidele kui ettevõttele.

Tööülesanded

 • Projektide tootmise juhtimine raam- või konteinerlahendustena (veetöötluse seadmed, soojusvahetid, aurutootmise seadmed, pumbasõlmed, koostootmisjaamad jne)
 • Tootmisprotsesside väljatöötamine, sh 5S ja Lean metoodikate juurutamine
 • Tootmisalase meeskonnatöö kujundamine, omapoolse sisendi andmine tootearendusse
 • Alltöövõtjate võrgustiku kujundamine
 • Perspektiivselt meeskonna loomine ja juhtimine
 • Töökorraldusdokumentatsiooni (projekt- ja teostusdokumentatsioon) korrashoid ja arendamine
 • Mittevastavuste, reklamatsioonide ja võimalike erimeelsuste lahendamine
 • Tööajaarvestuse korraldamine
 • Tööohutuse tagamine

Jääd meile silma, kui

Sul on tehniline kõrgharidus (nt tootmistehnoloogia, materjalitehnoloogia, soojustehnika, tootmisjuhtimise, mehhatroonika, jms erialadel) ning omad vähemalt paariaastast töökogemust projektijuhtimise, tehnoloogiaehituse, montaaži, keevituse vmt valdkonnas. Oled varem koordineerinud meeskonda ning oskad lugeda projektdokumentatsiooni, ideaalis oled töötanud ka projekteerimistarkvaraga. Edukas Lean printsiipide juurutamise kogemus annab Sulle kindlasti plusspunkte. Suhtled nii eesti, vene kui inglise keeles. Inimesena oled initsiatiivikas “käed külge” mentaliteediga muutuste elluviija ja toimivate lahenduste looja, eesmärgile pühendunud ja arvestav meeskonnajuht.

Sind ootab ees

võimalus kujundada oma käe järgi üks kaasaaegne tootmine ettevõttes, mis on kasvule orienteeritud. Mõistagi professionaalne ja sõbralik kollektiiv ning võimekas ja hästi kokkutöötav juhtkond, kellega seda ambitsioonikat teekonda jagada. Kindlasti ka rohkelt juhtimisalaseid väljakutseid, millest on võimalik ainult õppida. Kui Sinu elus on olulised peresündmused, siis soovime, et saaksid neist muretult osa. Toetame Sinu kompetentside arengut ja leiame koos lahendused, kuidas neid edendada.

Filter on 1992. aastal Eestis loodud ettevõte, mis pakub energia- ja veetöötluslahendusi. Igapäevaselt aitavad meie seadmed ja lahendused toota näiteks joogivett, toasooja, ehitus- ja pakkematerjale, rehve, piima, aedvilju ja muidugi ka elektrit. Viimastel aastatel on ettevõte jõudsalt kasvanud ning tänaseks on Filter ettevõtetel kokku 15 kontorit 7 riigis ja neis töötab kokku ligi 300 inimest. Üheks suureks edasiminekuks ettevõtte teekonnal on peagi valmiva tootmishoone rajamine, mis loob rohkelt uusi võimalusi turul tegutsemiseks.

Tootmishoone rajamisega seoses otsime oma meeskonda tootmisjuhti, kes tunneks huvi tootmise efektiivse planeerimise, korraldamise ja juhtimise vastu. Eelkõige peame tähtsaks just energiatõhusate toodete valmistamist, mille olulisus aja jooksul aina tõuseb. Ettevõtte kiire kasv loob soodsad tingimused innovaatiliste lahenduste elluviimiseks ja annab võimaluse kaasa rääkida ettevõtte tulevikuplaanide loomise protsessis.

Ootame sind meiega liituma!

Antti Toppi

Ettevõttest

Filter on asutatud  1992 aastal Eestis. Tänaseks on Filter kasvanud kontserniks, millel on tütarettevõtted Lätis, Leedus, Venemaal, Valgevenes ja Bulgaarias.

Filter ettevõtetel on kokku 14 kontorit 6 riigis, neis töötab kokku 230 inimest. Eestis on lisaks pealinnale meie klientide parimaks teenindamiseks avatud müügi- ja hoolduskeskus Tartus ning Ida- ja Lääne Eestis töötavad piirkondlikud esindajad.

Meie tegevuspõhimõtteks on jätkusuutlik tegutsemine. Soovime olla klientidele ja tarnijatele heaks partneriks pikaajalises edukas koostöös.

Juhindume oma tegevuses sotsiaalse vastutuse, eetilise äritegevuse ja kvaliteedijuhtimise põhimõtetest.

Peame oluliseks resursside efektiivset kasutamist, keskkonnahoidlikkust ning -ohutust lahenduste väljatöötamisel, projektide elluviimisel ja hooldustegevustes.

Töö asukoht

Läike tee 9, Peetri, Rae vald, 75312 Harjumaa

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Filter AS pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta! Anna märku ka siis, kui soovid töötada Filter AS-is, aga mõnes teises rollis.

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

Koduleht:

Tähtaeg:

 • 23. jaanuar 2022

Asukoht:

 • Rae vald, Harjumaa

Mida Sulle pakume:

 • Väljakutset viia ellu oma nägemus tootmisest
 • Põnevat teekonda, mis aitab Sul juhina kasvada
 • Juhtkonda, kus liigutakse koos ja ühes suunas
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset