Arista globe
Harjumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tootmisjuht

Jaga:
Lõppenud

Threod Systems AS on mehitamata õhusõidukisüsteemide (UAS) arendaja ja tootja, mis on viimasel ajal spetsialiseerunud elektrilistele fikseeritud tiivaga vertikaalse õhku tõusu ja maandumisevõimekusega (VTOL) hübriidlennukitele.

Threod Systems arendab ka mitmesuguseid alamsüsteeme, varustades nendega ka teisi UAV tootjaid üle maailma – elektro-optilised vaatlusseadmed, mehitamata lennuvahendite stardiseadmed (katapuldid), tarkvaralahendused (autopiloot, simulaatorid, videoserverid) – ning on teostanud ka ühekordseid insener-tehnilisi arendusprojekte, sealhulgas ja mehitatud lennukitele.

Ettevõte annab tööd ca 100-le töötajale.

Seoses sellega, et ettevõte on teinud meeletu kasvuhüppe, mis tähendab, tellimuste hulga märkimisväärset kasvu, ootame pardale

tootmisjuhti,

kes tooks kaasa oma nägemuse, kuidas tootmist juhtida ja arendada. Ootame, et aitaksid seada ja täita uusi eesmärke, üles ehitada raporteerimissüsteemi, edendada meeskonna kompetentse ning parendada tootmisprotsesse, -planeerimist ja viia läbi digitaliseerimist.

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane tootmisjuht!

Meil on Sulle pakkuda suurepärane võimalus panustada, et ehitada kaasaegne tootmine väga unikaalses ja innovaatilises valdkonnas – mehitamata lennunduses. Meie tooted on hiljuti jõudnud teatud küpsusfaasi ning klientide ja tellimuste hulk on märkimisväärselt kasvanud. Oleme seni valmistanud oma tooteid ühekordsete väiksemate tellimuste alusel, kuid nüüd on vaja üles ehitada süsteem, kus kõik varasemad tegevused toimuvad hoopis teistsugustes mastaapides. See tähendab teistmoodi planeerimist, tegevuste grupeerimist ja optimeerimist, meeskonna täiendamist ja arendamist ning paljut muudki… Me tahame kasvatada koguseid ja hoida kvaliteeti kõige kõrgemal tasemel. Selleks vajame oma meeskonnale lisa kogenud ja kõrge saavutusvajadusega tootmisjuhi näol, kes oskab võimalikke kitsaskohti ette näha ja vältida, või siis leida kiireid ringteid ootamatuste ilmnemisel.

Töötame selle nimel, et meil oleks palju õnnelikke kliente, ja soovime, et iga päev Threod Systemsis pakuks töötajatele võimalusi eneseteostuseks ning rõõmu ühiste ja individuaalsete saavutuste üle!


Teretulemast!

Arno Vaik, tegevjuht

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt inspireeriv ja kaasav liider, eestvedaja, positiivse ellusuhtumisega ja lahendustele orienteeritud. Sind iseloomustab hea analüüsivõime, sihikindlus ning Sulle meeldib langetada otsuseid ja võtad ühtlasi ka vastutuse nende teostamise eest. Sa oled ambitsioonikas ning naudid tegemisi strateegilisel tasemel. Sul on tehniline kõrgharidus (väärikas tootmisjuhtimise kogemus kompenseerib selle puudumise), omad vähemalt 5-aasta pikkust töökogemust tootmis- või tehasejuhina. Oled juhtinud 4-5 otsealluvaga meeskonda, sh tegelenud meeskondade komplekteerimisega ning tiimiliikmete kompetentside arendamisega. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt ning kasuks tuleb vene keele oskus. Ideaalis oled seda kõike teinud elektroonika või seadmeehituse tootmisettevõttes.

Mis Sind ees ootab?

  • Võimalus sisuliselt panustada väga erilise ja unikaalse Eesti ettevõtte arengusse, millel on globaalse ekspordi potentsiaal.
  • Unikaalne loominguline keskkond ja meeskond – turvaline pinnas, kus õppida, kasvada ja areneda nii oma erialal kui inimesena.
  • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse suunamiseks ja oma rolli kujundamiseks.

Töö asukoht:

Harjumaa, Viimsi

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Threod System AS’i pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

 

Tähtaeg:

  • 23.07.2023

Asukoht:

  • Tallinn, Viimsi

Mida Sulle pakume:

  • Professionaalseid kolleege
  • Suurepärast töökeskkonda
  • Võimalust viia ellu muutuseid tugevas kasvavas ettevõttes
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset