Arista globe
Eesti /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tehasejuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt:

Tehasejuht on juhtkonna liige, kes vastutab tootmisprotsessi operatiivse ja strateegilise juhtimise eest. Tema vastutusalas on tootmisüksuste arenduste eestvedamine, uute initsiatiivide algatamine ning elluviimine viisil, mis tagab nii klientide rahulolu kui koostöö ladususe üle organisatsiooni.

Tehasejuht võtab vastutuse tellimuste õigeaegse ja kvaliteetse valmimise eest ja kindlustab ohutu töökeskkonna.

Tööülesanded:

 • Tootmise juhtimine, koordineerimine ja korraldamine (sh tootmise planeerimine, OTD ja kvaliteedi edendamine)
 • Lean ja 5S põhimõtete ja tegevuspraktikate juurutamine tootmisprotsessi. Lisaks ISO9001 ja ISO 14001 põhimõtete järgimise tagamine tootmises
 • Meeskonna inspireerimine, arendamine, värbamine
 • Töökorraldusdokumentatsiooni loomine, korrashoid ja arendamine koostöös kvaliteedijuhiga
 • Tootmisinvesteeringute juhtimine
 • Haldusküsimuste ja tootmise masinapargi, hoone tehnoseadmete, tööriistade hoolduse ning remondi korraldamine
 • Kaasaegsete mehhaniseerimis-, automatiseerimis- ja digitaliseerimislahenduste juurutamine koostöös IT arendusjuhi ning operatsioonide juhiga
 • Tööohutuse tagamine

Jääd meile silma, kui:

Sul on vähemalt 3-aastane tootmisjuhtimise täisvastutuse kogemus eelistatavalt projektipõhistest tootmistest suurusega 50+ inimest. Edukas LEAN ja 5S printsiipide juurutamise kogemus. Suhtled vabalt nii eesti, vene kui inglise keeles. Inimesena oled initsiatiivikas “käed külge” mentaliteediga muutuste elluviija ja toimivate lahenduste looja, eesmärgile pühendunud ja arvestav meeskonnajuht.

Sind ootab ees:

võimalus kujundada oma käe järgi üks kaasaaegne tootmine ettevõttes, mis on kasvule orienteeritud. Mõistagi professionaalne ja sõbralik kollektiiv ning võimekas ja hästi kokkutöötav juhtkond, kellega seda ambitsioonikat teekonda jagada. Kindlasti ka rohkelt juhtimisalaseid väljakutseid, millest on võimalik ainult õppida. Kui Sinu elus on olulised peresündmused, siis soovime, et saaksid neist muretult osa. Toetame Sinu kompetentside arengut ja leiame koos lahendused, kuidas neid edendada.

Otsime oma juhtkonda tehasejuhti, kes on eestvedajaks tootmise protsesside efektiivistamisel, digitaliseerimisel ja Lean põhimõtete juurutamisel. Pakume põnevaid väljakutseid inimesele, kellel on endal palju uuenduslikke ideid ja kes viib need ideed koostöös meekonnaga ka ellu. Ettevõte on pidevas muutuses ja panustab kaasaegsetesse seadmetesse ja digisüsteemidesse. Kui Sa oled otsinud edukat ettevõtet, kus lastakse tegutseda, siis tule ja liitu meiega!

Teretulemast!

Merle Hendrikson

Ettevõttest:

Kogemus aastast 1936 ja koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil pakkuda sulle sinu tegelikest vajadustest lähtuvalt parimaid lahendusi. Pakume asjatundlikust oskusteabest ja pidevalt uuenevast tehnilisest baasist lähtuvalt “võtmed kätte” lahendusi alates kaubanduspindade projekteerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest sisustuse paigaldamise ja järelhoolduseni. Koostöös klientidega uuendame pidevalt pakutavate toodete nomenklatuuri.

Tänu rohkeile ettevõttes töötavaile spetsialistidele suudame pakkuda paindlikke tippkvaliteeti nõudvaid projektlahendusi. Sisustuslahendustega tutvumiseks vaata meie referentse. Meie pikaajalised kliendid on Selver, Kaubamaja, Stockmann, PetCity, Bauhof, I.L.U., Neste, Crocs. Oma toodangut ekspordime Lätti, Leetu, Soome, Rootsi, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale ja Venemaale.

Panustame aktiivselt ka hariduse edendamisse, andes igal aastal välja kaks stipendiumi Tallinna Tehnikaülikooli tootearenduse ja tootmistehnika ning puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala silmapaistvatele tudengitele, aidates nõnda kaasa oluliste valdkondade arengule Eesti majanduses.

Kitman Thulema kuulub investeerimis- ja valdusettevõtte NG Investeeringud koosseisu.

Töö asukoht:

Kesk-Sõjamäe 3, Tallinn

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Kitman Thulema pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

 • 20. detsember 2021

Asukoht:

 • Tallinn

Mida Sulle pakume:

 • Sinust hoolivat tööandjat
 • Teekonda, mis aitab Sul juhina kasvada
 • Juhtkonda, kus liigutakse koos ja ühes suunas
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset