Arista globe
Tartumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tarneahelajuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

EHL Profiles tarneahealajuht vastutab Kambja tehase hankeprotsessi ning tarneahela planeerimise ja juhtimise eest.

Ettevõtte üheks oluliseks eesmärgiks on juurutada tarneahelajuhtimise strateegiline vaade, kus põhifookus liigub hinnalt ja tarnelt edasi riskijuhtimisele, proaktiivsusele ja kogukulule.

Tarneahelajuhina esindad Sa ettevõtet ja osaled läbirääkimistel peamiste koostööpartneritega (saeveskid, komponenditehased). Sa haldad strateegilisi tarnijasuhteid ning lepinguid. Tegeled uute hankijate leidmise ja hangete läbiviimisega sh viid sisse projektipõhised hanked, hoides juhtkonda kursis oluliste arengutega.

Sa koordineerid toormaterjalide kvaliteedi tagamise protsessi. Loodud on kahe Eesti tehase töögrupp eesmärgiga ühtlustada toote ja toormaterjali standardid, ühised reklamatsiooni halduse protsessid. Sina oled on EHL Profiles poolt antud töögrupi esindaja, vedaja.

Sa arendad oma meeskonna kompetentse, tagad optimaalse tööjaotuse, selged ärivajadustest lähtuvad eesmärgid ning pühendumuse.

Oluliseks prioriteediks on:

 • toormehankijate baasi täiendamine, aga ka eritoodete tarnijatege koostöösuhete arendamine.
 • tarneahelajuhtimise valdkonna kaudu uute ärivõimaluste otsimine ja värskete ideede juhtkonda toomine.
 • DIY ja hulgimüügisektorist kõrvale liikumine, nt mööbli või sisekujunduslahenduste suunas.

Sa teed tihedat koostööd tootmisjuhi, müügijuhi, lao- ja logistikajuhi, tegevjuhi, aga ka Suure-Jaani tehase ostujuhi, grupi müügidirektori ja grupi CEO-ga.

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane tarneahelajuht!

Sa oled oma aja peremees. Juht annab toe. Juht vastutab, ei ole vigade otsimise kultuuri. Oluline, et inimene julgeks otsustada, tegutseda.

Peame oma kõige suuremaks kapitaliks oma töötajaid. Siin on Sul hea võimalus realiseerida oma võimeid, ellu viia ideid ning olla osa EHL Profiles eduloost. Ettevõtte on hetkel läbi tegemas muudatusi loomaks tugevat juhtkonda, kes suudab realiseerida ettevõtte kasvueesmärgid, aitab luua tugevat organisatsiooni kultuuri. Meie ettevõttes on erinevad arvamused konstruktiivsetest diskussioonidest. Arvamuste rohkus tagab kvaliteetse ja pikaajaliselt toimivad otsused.

Meil on konkurentsivõimeline tootmisbaas ja vaba tootmismahtu lisavahetuste näol. Lisaks rohkem kui 100 000 m2 tootmismaad tuleviku vajadusteks.

Sul on oluline roll arendamaks välja ettevõttele tugev tarneahela süsteem koostöö müügi – ja tootmismeeskonnaga. See tähendab ka tihedat koostööd teiste grupi ettevõtetega, läbi mille on perspektiivis võimalik kasvatada Liistuvabriku tarneahelajuhi rolli kogu grupis. Õigeaegne tarnetähtaeg ei ole meie jaoks saavutus, vaid see, kui suudame kliendile pakkuda rohkemat kui on tema ootus.


Teretulemast!

Andrus Allikoja, tegevjuht

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt inspireeriv liider, eestvedaja, positiivse ellusuhtumisega. Sind iseloomustab hea analüüsivõime, sihikindlus ning väga head läbirääkimisoskused. Sa oled ambitsioonikas ning naudid tegemisi strateegilisel tasemel. Sul on kõrgharidus ja omad vähemalt 5-aasta pikkust töökogemust ostu, planeerimise või logistika valdkonnas. Sul on keeruka valdkonna tarneahelajuhtimise ja suurte mahtudega opereerimise kogemus ning ideaalis rahvusvahelises keskkonnas. Oled juhtinud meeskonda 3 või enam aastat (sh tegelenud meeskondade komplekteerimisega ning tiimiliikmete kompetentside arendamisega). Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt ning kasuks tuleb vene keele oskus.

Mis Sind ees ootab?

 • Sisuline juhtkonnataseme mandaat viia sisse olulisi muutusi rahvusvahelises ettevõttes
 • Kaasav, hooliv ja paindlik juhtimiskultuur
 • Lühikesed kooskõlastusahelad, kiired otsused
 • Kaasaegne töökeskkond
 • Perspektiivselt suurema vastutusalaga roll üle mitme grupi ettevõtte
 • Paindlik tööaja ja -koha korraldus
 • Ametiauto

Ettevõttest:

Liistuvabrik OÜ brändinimega EHL Profiles on loodud 2019 aastal, kui osteti tootmiskompleks Kambjas, mille baasil asutati uus ettevõte.

Liistuvabrik OÜ on Eesti Höövelliist OÜ tütarettevõtte, kelle ajalugu ulatub aastasse 1993. Eesti Höövelliist OÜ kuulub 2002. aastast Pomona Gruppen AB koosseisu.

EHL Profiles Kambja tehases töötab 110 inimest. Ettevõtte käibemaht on 18 MEUR.

Töö asukoht:

Kambja, Tartumaa

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et EHL Profiles pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

 

Tähtaeg:

 • 30.05.2023

Asukoht:

 • Kambja, Tartumaa / kodukontori võimalus

Mida Sulle pakume:

 • Professionaalseid kolleege
 • Suurepärast töökeskkonda
 • Võimalust viia ellu muutuseid tugevas rahvusvahelises kasvavas ettevõttes
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset