Arista globe
Võrumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tarneahelajuht

Jaga:
Lõppenud

Eesti Pagar Võru tootmine (Cristella VT OÜ) on Baltimaade üks suurimaid sügavkülmutatud pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Ettevõtte eelkäijate tegutsemisajalugu ulatub rohkem kui 100 aasta tagusesse aega ja olemasolevas asukohas on tegeletud pagaritoodete tootmisega rohkem kui 40 aastat. Võrus asuva tehase aastatoodang on ligi 14 000 000 kg 2024 aasta seisuga. Ettevõte kasvab ja areneb järjepidevalt ning toodangumaht kasvab keskmiselt 10% aastas. Eesti Pagari Võru tootmine annab tööd ca 400-le inimesele.

Ootame liituma

tarneahelajuhti,

kes aitaks olulise võtmetegijana anda ettevõtte kasvule hoogu. Sinu kanda jääb tarneahela arendamine, sh ostuprotsesside juhtimine ning tarnija suhete strateegiline haldamine ning tulemusmõõdikute väljatöötamine. Samuti laonduse ja varude strateegiline juhtimine ning logistikaprotsesside parendamine. Ootame, et aitaksid seada ja täita uusi eesmärke ning edendada meeskonna kompetentse.

Tehasejuhi tervitussõnum:

Priit Koha

Hea tulevane tarneahelajuht!
Sul on suurepärane võimalus rakendada oma seniseid tarneahalea valdkonna teadmisi ja kogemusi ning olla osa eduloost pidevalt kasvavas toiduainete sektoris tegutsevas ettevõttes OÜ Cristella VT. Kuulume samasse ettevõtete gruppi Eesti kõige suurema kondiitri- ja pagaritoodete ettevõttega AS Eesti Pagar. Oleme oma senise tegevusega saavutanud tugeva positsiooni nii kohalikul kui ka välisturgudel. Oleme hetkel täiendamas oma meeskonda loomaks tugevat juhtkonda, kes suudab realiseerida ettevõtte kasvueesmärgid ja aitab luua tugevat organisatsiooni kultuuri.
Sul on oluline roll arendamaks välja ettevõttele tugev tarneahela süsteem koostöös müügi – ja tootmismeeskonnaga. See tähendab, et kogu tarneahel toimib efektiivselt ehk õiged kaubad ja materjalid on õigel ajal õiges kohas, kuid samas ilma üleliigsete varudeta. Kuna oleme alustamas ka ERP-i juurutamisega, siis saab Sul olema oluline roll selle ellu viimisel. Selleks, et olla usaldusväärne partner ja pakkuda kvaliteetset ning konkurentsivõimelise hinnaga tooteid oma klientidele, on oluline et teeme materjalide hankimisel head koostööd usaldusväärsete partneritega. Seega Sinu töö üks oluline osa on pidevalt muutuval toorainete ja pakkematerjalide turul omada ülevaadet hetke hindadest ja tuleviku prognoosidest ning hoida ja arendada usaldusväärset koostööd hankijatega.

Teretulemast!
Priit Koha, tehasejuht

Mis Sind ees ootab?

  • Kasvu- ja arengufaasis olev ettevõte, kus on võimalus ettevõtte eduloole hoogu juurde anda. Sa liitud põneval ajal, sest oleme laiendamas tootmist ja valmistame ette uuele ERP-ile üleminekut. Keskse valdkonna juhina on Sul selles kandev roll.
  • Saad oma rolli ise kujundada – Sinu panus on oodatud. Soovime, et töötaksid välja oma valdkonna põhiprotsessid ja KPI-de süsteemi.
  • Rikkalik oma töötaja soodustuste pakett.
  • Vajadusel eluase Võru linnas.

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt inspireeriv ja kaasav liider, eestvedaja, positiivse ellusuhtumisega ja lahendustele orienteeritud. Sind iseloomustab hea analüüsivõime, sihikindlus, oled tugev läbirääkija ning Sulle meeldib langetada otsuseid ja võtad ühtlasi ka vastutuse nende teostamise eest. Sa oled ambitsioonikas ning naudid tegemisi strateegilisel tasemel. Sul on vähemalt 3-aastane kogemus tarneahela juhtimises (sh meeskonna juhtimises) tootmisettevõttes. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt ning kasuks tuleb vene keele oskus. Ideaalis oled seda kõike teinud toiduainetööstuses.

Töö asukoht:

Võru, Pikk 17

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Eesti Pagari Võru tootmise pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

Tähtaeg:

  • 15.05.2024

Asukoht:

  • Võru, Pikk 17

Mida Sulle pakume:

  • Võimalus juhtida muutusi stabiilselt kasvavas Eesti ettevõttes
  • Anda sisuline panus oma valdkonna parendamises
  • Kiireid otsustusprotsesse
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Anneli Hein

Otsingukonsultant

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset