Arista globe
Harjumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tarneahelajuht

Jaga:
Lõppenud

Threod Systems AS on mehitamata õhusõidukisüsteemide (UAS) arendaja ja tootja, mis on viimasel ajal spetsialiseerunud elektrilistele fikseeritud tiivaga vertikaalse õhku tõusu ja maandumisevõimekusega (VTOL) hübriidlennukitele.

Threod Systems arendab ka mitmesuguseid alamsüsteeme, varustades nendega ka teisi UAV tootjaid üle maailma – elektro-optilised vaatlusseadmed, mehitamata lennuvahendite stardiseadmed (katapuldid), tarkvaralahendused (autopiloot, simulaatorid, videoserverid) – ning on teostanud ka ühekordseid insener-tehnilisi arendusprojekte, sealhulgas ja mehitatud lennukitele.

Ettevõte annab tööd rohkem kui 100-le töötajale.

Ootame liituma

tarneahelajuhti,

kes aitaks olulise võtmetegijana anda ettevõtte kasvule hoogu. Sinu kanda jääb tarneahela arendamine, sh ostuprotsesside juhtimine ning tarnija suhete strateegiline haldamine ning tulemusmõõdikute väljatöötamine. Samuti laonduse ja varude strateegiline juhtimine ning logistikaprotsesside parendamine.

Ootame, et aitaksid seada ja täita uusi eesmärke ning edendada meeskonna kompetentse.

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane tarneahelajuht!

Meil on sulle pakkuda suurepärane võimalus ehitada ettevõtte siseselt üles kaasaegne tarneahel väga unikaalses ja innovaatilises valdkonnas – mehitamata lennunduses. Meie tooted on hiljuti jõudnud teatud küpsusfaasi ning klientide ja tellimuste hulk on märkimisväärselt kasvanud. Olime seni valmistanud oma tooteid ühekordsete väiksemate tellimuste alusel, kuid nüüd on vaja üles ehitada süsteem, kus kõik varasemad tegevused toimuvad hoopis suuremates mastaapides. See tähendab ka kogu tarneahela ulatuses teistmoodi planeerimist, tegevuste grupeerimist ja optimeerimist, meeskonna täiendamist ja arendamist ning paljut muudki. Me tahame kasvatada koguseid ja hoida kvaliteeti kõige kõrgemal tasemel. Selleks vajame oma tarneahela meeskonnale kogenud ja kõrge saavutusvajadusega liidrit, kes oskab võimalikke kitsaskohti ette näha ja vältida, või siis leida kiireid lahendusi ootamatuste ilmnemisel.

Meie spetsialistidel on alati palju häid mõtteid, mis aga vajavad kaalumist, tähtsuse järjekorda seadmist, vajalike ressursside eraldamist ning töösse panemist. Hiljem tuleb jälgida, et kõik jooksvalt tekkivad takistused saaksid mõistlikul viisil ületatud. Mõnikord on meil mitu võimalikku lahendust ning keegi peab otsustama, millist teed minna. Ja mõnikord ei ole meil esmapilgul ühtegi head mõtet, kuidas olukorda lahendada – siis tuleb eksperdid kokku kutsuda ja ühiselt see takistus eemaldada.

Lõppkokkuvõttes tahame, et meil oleks palju õnnelikke kliente, aga ka seda, et iga päev Threod Systemsis pakuks töötajatele võimalusi eneseteostuseks ning rõõmu ühiste ja individuaalsete saavutuste üle!


Teretulemast!

Arno Vaik, tegevjuht

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt inspireeriv ja kaasav liider, eestvedaja, positiivse ellusuhtumisega ja lahendustele orienteeritud. Sind iseloomustab hea analüüsivõime, sihikindlus, oled tugev läbirääkija ning Sulle meeldib langetada otsuseid ja võtad ühtlasi ka vastutuse nende teostamise eest. Sa oled ambitsioonikas ning naudid tegemisi strateegilisel tasemel. Sul on vähemalt 3-aastane kogemus tarneahela juhtimises (sh meeskonna juhtimises) tootmisettevõttes ning mõistad hästi 5S põhimõtteid ning suudad neid ka rakendada. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt ning kasuks tuleb vene keele oskus. Ideaalis oled seda kõike teinud elektroonika või seadmeehituse tootmisettevõttes.

Mis Sind ees ootab?

  • Võimalus saada võtmetegijaks unikaalse Eesti ettevõtte kasvuloos ning sisuliselt panustada ja lisada oma CV-sse kõnekas success story.
  • Loominguline keskkond ja professionaalne meeskond globaalse ekspordi potentsiaaliga ettevõttes – turvaline pinnas, kus õppida, kasvada ja areneda nii oma erialal kui inimesena.
  • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse suunamiseks ja oma rolli kujundamiseks.
  • Võimalus kokkupuudeteks ja oma silmaringi laiendamiseks väga erinevates valdkondades – mehhaanika, elektroonika, IT, komposiitmaterjalid, lennundus, kaitsetööstus jne.

Töö asukoht:

Harjumaa, Viimsi

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Threod System AS’i pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

 

Tähtaeg:

  • 08.11.2023

Asukoht:

  • Tallinn, Viimsi

Mida Sulle pakume:

  • Võimalust panustada juhtkonnaliikmena
  • Koos turuga kasvavat ettevõtetet
  • Tippinseneridest kolleege
  • Kiireid otsustusprotsesse
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset