Arista globe
Harjumaa /  Müük / Teenindus /  Keskastmejuht

Suurklientide müügi- ja kliendisuhete juht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt:

Sa juhid võtmeklientide müügijuhtide meeskonda. Sinu rolliks on Eesti ja Baltikumi suurklientidega tehingusse jõudmine ning olemasolevate klientide rahulolu eest seismine.

Sa oled oskuslik kliendivajaduste äratundmises ja suudad üllatada lahendustega, mis pakuvad rohkem kui oodatud. Sa oled hea katalüsaator, kelle käe läbi leiavad uudsed ja leidlikud ideed tee Lindströmi teenusteportfelli. Sinus on energiat ja ambitsooni olla teerajaja teenuskontseptsioonides, mis tagavad kliendi rahulolu ja lojaalsuse. Sa jälgid turgu, valdkonna trende ja lood neid ise.
Sinus on piisavalt kogemust, et juhtida ja arendada Lindströmi müügi- ja teenindusvaldkonda ning oma meeskonda;
Sa oled meeskonna vedur ja juht, kes loob hea pinnase tiimiliikmete arenguks aidates nende potentsiaali avada.

Hoiad fookust müügi-logistika-tootmise valdkondade vahel sünergiate ja ladusa koostöö loomisel.

Jääd meile silma, kui:

Sul on kõrgharidus ja vähemalt 5-aastane müügijuhtimise kogemus soovitavalt rahvusvahelises teenusettevõttes. Sa valdad nii eesti kui inglise keelt. Sind on kirjeldatud kui süsteemset ja edasipürgivat juhti, kes on oma kaaslaste suhtes sõbralik ja toetav. Sulle annab erilise energia uute suhete loomine ja püstitatud eesmärkide saavutamine.

Juhul, kui Sa oled meeskonnajuhina olnud ka varem edukas ja tunnustatud, siis on Lindström see ettevõte, kus avaneb Sul võimalus seda korrata ning mine tea, ehk astuda peatselt ka karjääriredelil samm edasi.

Lindströmis ootab Sind ees:

vaheldusrikas töö ja tore vilunud oskustega meeskond ning rohkelt juhtimisalaseid väljakutseid. Sul on võimalus areneda rahvusvahelises hästijuhitud ettevõttes. Kui Sinu elus on olulised peresündmused, siis soovime, et saaksid neist muretult osa. Toetame Sinu kompetentside arengut ja leiame koos lahendused, kuidas neid edendada.

Ettevõttest:

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi, pakkudes lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ning töökaitselahendusi.

Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.

Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Loe lähemalt, millised on Lindströmi väärtused, strateegia ja tegutsemispõhimõtted siit.

Töö asukoht:

Loo, Kuusiku tee 28

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Lindströmi pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohtat!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

  • 20. september 2021

Asukoht:

  • Loo

Mida Sulle pakume:

  • Tervisekindlustus
  • Põhipalgale lisaks tulemustasu ning aasta boonustasu
  • Karjäärivõimalus ettevõtte sees
  • Koolitused Sinu kompetentside edendamiseks
  • Paindlik töökorraldus
  • Tasustatud vabad päevad olulistel peresündmustel
  • Puuviljad kõikides üksustes
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset