Arista globe
Harjumaa /  Kaubandus / Logistika / Tootmine /  Esmatasandi juht

Superviisor (BD)

Jaga:
Lõppenud

Boomerang Distribution (BD) on e-kaubanduse ja logistika partnerettevõte, mis toimetab kiirelt kasvavas ärivaldkonnas. Hallatavas üksuses on väga palju erineva profiiliga kliente (enamasti Skandinaavia päritoluga e-poed), kus otsesuhtlust klientidega on vähesel määral.

Suure meeskonna ja põneva väljakutse leiab võimekas

SUPERVIISOR

Sinu peamisteks tööülesanneteks on juhtida ja kontrollida tootmisosakondade tööd kahes tootmishoones (Aasa tee 1, Loo ja Kuuli tn 4, Tallinn). Kuuli tn tootmishoones on ca 15 inimest ja seal ei ole tarvidust olla kohal igapäevaselt. Sinu põhifookus läheb Aasa tee 3 tootmishoones toimuvale, kus asub enamik Sinu üksuse töötajatest ning kus tuleb tagada tootmise ehk tellimuste täitmise efektiivsus ja kvaliteet. See hõlmab nii laotööd, protsesse, tehnika ja tõstukijuhtide haldamist. Töö intensiivsus varieerub sessoonselt ja seonduvatele müügikampaaniatele (nt Black Friday ja jõulud), seetõttu on oluline reageerida operatiivselt ja teha tihedat koostööd teiste superviisoritega töö paremaks (ringi)korraldamiseks.

Kui Sul on huvi saada tulevikus tootmisjuhiks, siis on see suurepärane võimalus kogemustega tootmisjuhi käe all koordineerida 50-70 töötajaga tootmise tööd ning saada järjest suuremat vastutust juurde.

Sinu meeskond:

Sinu hallata on 50-70 töötajat kahes tootmishoones, kes töötavad ühes vahetuses.

See on Sinu võimalus anda oma panus kiiresti arenevas valdkonnas, mis pakub Sulle mitmeid eneseteostuse võimalusi! Sa saad olla kasvava ja professionaalse meeskonna liige, kus Sinu teotahtest ja Sinu meeskonna võimekusest sõltub kogu ettevõtte eesmärkide saavutamine.

Sa jääd meile silma, kui:

  • Sul on vähemalt paariaastane tootmistööliste töö koordineerimise kogemus (vähemalt 30+ töötajat)
  • Sa oled kokku puutunud tööohutuse teemadega
  • Lisaväärtust annab varasem kokkupuude elektroonika või logistika valdkonnaga ja tarnekindluse (SLA) teemadega
  • Oled proaktiivne, tulemustele ja uuendustele orienteeritud meeskonnamängija
  • Valdad eesti, vene ja inglise keelt. Oled valmis igapäevaselt töötama kolmkeelses keskkonnas. Kui Sa eesti keelt ei hästi räägi, ära loobu kandideerimisest!

Kus?

Töökoht asub Aasa tee 1, Loo ja Kuuli tn 4, Tallinn. Ettevõtte poolt on tagatud bussiühendus Tallinna ja Loo tootmishoone vahel.

Soovid kandideerida?

Boomerang Distribution OÜ värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames ARISTA Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.

Palun saada oma ingliskeelne elulookirjeldus koos sisuka motivatsioonikirjaga hiljemalt 27.veebruariks 2022 aadressile roland.luik@aristaexecutive.com või piret.tilk@aristaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Ettevõte:

 

 

 

Kandideerimise tähtaeg:

  • 13.märts 2022

Töö asukoht:

  • Maardu (bussitransport on tagatud)

Küsimused:

  1. Sa oled hingelt tootmise inimene, suure meeskonna koordinaator?
  2. Soovid suuremat vastutust, iseseisvust, olla tootmisjuhi parem käsi?

Kui Sa vastasid JAH neile küsimustele, siis võib see põnev tööpakkumine olla just Sinu jaoks! Loe edasi.

Jaga:

Meie kontaktid:

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset