Arista globe
Eesti /  Juhtimine / Kaubandus / Logistika / Transport /  Valdkonnajuht

Lao- ja logistikajuht

Jaga:
Lõppenud

SLO AS asutati Eestis 1992. aastal ja nad kuuluvad Sonepar Group`i, mis on juhtiv elektri- ja teletarvikute hulgimüüja maailmas ning mis koondab enda alla elektritarvikutega seotud hulgimüüjaid. Nad omavad suurimat toimivat tootevalikut ning keskladu, mis võimaldab pakkuda kliendile parimaid lahendusi ja kiiret tarnet. Nende müügikontorid üle Eesti tagavad kliendile kiire ligipääsu kaubale asukohast sõltumata.

Aitame ettevõttele leida arendajahingega

LAO- JA LOGISTIKAJUHTI

SLO laos on orienteeruvalt 10 000 erinevat tooteartiklit. Nende keskladu asub Tallinnas (laopind: 2100 m2 siseladu; 10000 m2 õueala) ja vahelaod asuvad Rakveres, Narvas, Tartus, Võrus, Pärnus, Paides ning Kuressaares. ERP lahendusena on kasutusel MS Dynamics NAV.

Lao- ja logistikajuht kuulub SLO Eesti juhtgruppi ning tema vastutusalas on ettevõtte laomajanduse igapäevane juhtimine ning kaupade logistika korraldamine ja tähtaegne tarne klientidele. Ta juhib 10-liikmelist meeskonda, haldab lepinguid transpordi- ja logistikafirmadega, otsib aktiivselt võimalusi laomajanduse paremaks korraldamiseks, analüüsib äriprotsesse ning püüab leida võimalusi nende optimeerimiseks (sh digitaliseerimine). Lao- ja logistikajuht vastutab lao inventari eest (nt tõstukid, laadurid, lõikurid, mõõteseadmed jne) ning tegeleb klientide reklamatsioonidega. Lao haldusalasse jäävad ka pakendid, elektroonikajäätmete tagastused, metallijäätmed.

Lao- ja logistikajuhi lähiaja olulisemad eesmärgid ja fookused:

• olemasoleva olukorra ja süsteemide kaardistus
• kaupade tarneprotsesside ülevaatamine ning optimeerimine (aeg, kulukus)
• kogu laomajandust puudutavate protsesside ja olemasolevate lahenduste ülevaatamine, uute optimaalsete ettevõtte konkurentsivõimet tõstvate lahenduste leidmine ja juurutamine (sh digitaliseerimine)
• ettevõtte lao- ja logistikavaldkonna disain (struktuur, meeskond, mõõdikud, uued protsessid, ka riiulte ja asukohtade disain)

Kui Sul on laomajanduse valdkonnas arendusprojektide algatamise ja elluviimise edukas kogemus, mille tulemusena paranesid lao- ja/või logistikavaldkonna efektiivsusnäitajad (nt madalamad kulud, tarnekiiruse kasv vms) ja Sul on laomajanduse ja kaubatarne tervikvastutuse kogemus, siis oled väga oodatud kandideerima SLO lao- ja logistikajuhiks!

SLO värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames ARISTA Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.

Huvi korral palun saada oma elulookirjeldus hiljemalt 02.jaanuariks aadressile piret.tilk@aristaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Ettevõte:

Kandideerimise tähtaeg:

  • 02. jaanuar 2022

Töö asukoht:

  • Tallinn

Küsimused:

  1. Sulle meeldivad (p)arendusprojektid rahvusvahelises organisatsioonis, kus antakse vabadust asju oma käe järgi teha?
  2. Oled laomajanduse valdkonna fänn?

Kui Sa vastasid JAH neile küsimustele, siis võib antud tööpakkumine olla just Sinu jaoks. Loe edasi.

Jaga:

Meie kontaktid:

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset