Arista globe
Harjumaa /  Energeetika / Juhtimine / Tootmine /  Keskastmejuht

Projektijuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

Suurenenud töömahtude tõttu otsime kogemustega projektijuhti, kelle ülesandeks on tööstuslike tehniliste projektide juhtimine.

Projektijuhina oled Sa iseseisev projektiomanik. Sa komplekteerid meeskonna, kaasad allhankijad, vastutad projekti aja ja eelarve juhtimise eest. Sa suhtled aktiivselt tellijaga ning jagad õigeaegselt vajalikku infot erinevate osapoolte vahel. Objekti üle andes tagad kliendile vastava koolituse ning hoiad korras projektdokumentatsiooni. Eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset kestlikku lõpplahendust ning väga head projektijuhtimise teenust.

Põhiülesanded

  • Projektide planeerimine, nõustamine, juhtimine
  • Projektide elluviimisega seonduvate arendusettepanekute tegemine
  • Allhankijate ja tarnijate võrgustiku hoidmine, arendamine
  • Mittevastavuste, reklamatsioonide ja võimalike erimeelsuste lahendamine
  • Ettevõttes sees projektijuhtimise uue raamistiku loomes osalemine

Juhi tervitussõnum

Hea tulevane projektijuht!

Ootame oma meeskonda energiast laetud kohusetundlikku projektijuhti.

Filter on 1992. aastal Eestis loodud ettevõte, mis pakub energia- ja veetöötluslahendusi. Igapäevaselt aitavad meie teostatud lahendused toota näiteks joogivett, toasooja, ehitus- ja pakkematerjale, rehve, piima, aedvilju ja muidugi ka elektrit. Filter ettevõtted tegutsevad 5 riigis ja neis töötab kokku 200 inimest.

Projektide maht on kasvanud, vajame nende juhtimiseks lisajõudu. Otsime projektijuhti, kes aitaks meil hallata kasvavat projektide hulka ja tagada nende edukas lõpuleviimine.

Projektijuhil on oluline roll meie ettevõtte eesmärkide saavutamisel, töö pakub väljakutseid ja võimalusi pidevaks enesearenguks.

Mikk Suitsmart, projektitiimi juht

Jääd meile silma, kui

Sul on omandatud või on omandamisel tehniline kõrgharidus, ideaalis (soojus)energeetika valdkonnas. Omad iseseisva projektijuhtimise kogemust tehniliste lahenduste elluviimisel. Oskad lugeda jooniseid ning koostada projektdokumentatsiooni. Suurepärane, kui Sul on juba soojustehniliste või infrastruktuursete lahenduste ehituse ettevõttes töötamise kogemus. Oma töös kasutad Sa ametiautot, mistõttu on B-kategooria juhiloa olemasolu vajalik. Sa suhtled nii eesti kui inglise keeles. Vene keele oskus tuleb kasuks.

Sa oled inimene, kelle jaoks on suhete hoidmine ja arendamine loomuomaseks tugevuseks. Sa oled väga hea läbirääkija, süsteemne tegutseja. Oled loomult sõbralik, koostööaldis, eesmärgile pühendunud ja arvestav meeskonnajuht.

Sind ootab ees

võimalus kujundada projektijuhtimise standardeid ettevõttes, mis loob säästlikke ja jätkusuutlikke energeetikalahendusi. Saad kasvada omas tempos järjest keerumakate lahenduste projektijuhiks. Huvi ja sobivuse korral on võimalus tulevikus ettevõtte sees nii vertikaalselt kui horisontaalselt liikuda. Projektijuhi töös ootab ees rohkelt väljakutseid, millest on võimalik ainult õppida – energeetika valdkond on pidevas muutumises! Filtri väärtuspakkumine keskendub Sinu professionaalsele arengule, tervise edendamisele ja Sinu elus olulistele (pere)sündmustele.

Ettevõttest

Filter on asutatud 1992. aastal Eestis. Tänaseks on Filter kasvanud kontserniks, millel on tütarettevõtted Lätis, Leedus, Bulgaarias ja Poolas. Filter ettevõtetes kokku töötab ligi 200 inimest. Eestis on lisaks pealinnale meie klientide parimaks teenindamiseks avatud müügi- ja hoolduskeskus Tartus. Eestis töötab Filter ettevõtetes ligi 70 inimest.

Filter grupi ettevõtted pakuvad terviklahendusi ja tooteid energia tootmise ja veetöötluse alal pakkudes kvaliteetseid lahendusi valdkondades, kus tootmisprotsessides vajatakse olulisel määral elektri- ja soojusenergiat, auru, kuuma- ja külma (töödeldud) vett.

Filter lahenduste väljatöötamisel on esmase tähtsusega majandusliku kokkuhoiu ning maksimaalse kasutusefektiivsuse saavutamine. Oluline on tagada kõrge efektiivsus ning seadmete pikk eluiga, mis kindlustavad tellijale kasuliku investeeringu. Pakutakse nii võtmed-kätte lahendusi kui ka personaalseid insenerlahendusi.

Filtri tegevuspõhimõtteks on jätkusuutlik tegutsemine. Oma tegevuses juhindutakse sotsiaalse vastutuse, eetilise äritegevuse ja kvaliteedijuhtimise põhimõtetest. Oluline on ressursside efektiivne kasutamine, keskkonnahoidlikkus ning -ohutus nii lahenduste väljatöötamisel, projektide elluviimisel kui ka hooldustegevustes.

Töö asukoht

Läike tee 9, Peetri, Rae vald, 75312 Harjumaa

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Filter AS pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta! Anna märku ka siis, kui soovid töötada Filter AS-is, aga mõnes teises rollis.

Jagame hea meelega Sulle lisainfot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

  • 18. veebruar 2024

Asukoht:

  • Rae vald, Harjumaa

Mida Sulle pakume:

  • Energeetika valdkonna insenertehnilisi projekte, põnevust ja enesearengut
  • Huvi ja sobivuse korral võimalust ettevõtte sees edasi liikuda
  • Väärtuspakkumist, mis keskendub Sinu heaolule

 

Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset