Arista globe
Harjumaa /  Juhtimine / Personalijuhtimine /  Valdkonnajuht

Personalijuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt:

Personalijuht on juhtkonna liige, kelle ülesandeks on personalivaldkonna juhtimine. Olles Kitman Thulema personalijuht, vaatad Sa tulevikku, tunnetad konteksti, mõistad ettevõtte vajadusi, mõtestad eesseisvaid väljakutsed. Sul on varuks häid ideid, kuidas saame ajaga sammu pidada. Pakud lahendusi, mis aitab meil kujuneda organisatsiooniks, kus ettevõtte kõik töötajad ja juhid soovivad panustada ja koos kasvada. Lisaks väga olulisele oma valdkonna igapäevasele hoidmisele, kitsaskohtade märkamisele, ootame, et Sa töötad välja ettevõtte strateegiaga kooskõlas oleva tervikliku personalistrateegia. Sa oled avatud dialoogiks kõigiga, oled kursis tööjõuturu muutuste ja trendidega.

Sa oled eestvedajaks ettevõtte ürituste korraldamisel, tööohutuse valdkonna ja Covid kriisimeeskonna vedamisel.

Sinu töölaual ootavad mitmed projektid, mida edasi arendada:

 • Töötajate dokumentide digitaliseerimine, üleminek paberivabale dokumendihaldusele.
 • Uue HR programmi valik ja juurutamine koostöös IT arendusjuhiga.
 • Ettevõtte väärtuste inimesteni viimine on protsess, mis vajab erilist tähelepanu.
 • Soovime luua ühtse personalipoliitika, mis hõlmab endas kogu valdonna osiseid (värbamine, organisatsioonikultuur ja -disain, töötajate koolitus ja arendamine, järelkasv jne).
 • Ja palju muud põnevat …

Jääd meile silma, kui:

 • Sa oled loomuomaselt kõrge empaatiavõime ja süsteemse tööstiiliga. Sinu uks on alati lahti ja tead täpselt, kus hetkel järg on.
 • Sa oled omandanud kõrgharidus personalijuhtimise valdkonnas.
 • oled töötanud vähemalt 5 aastat HR valdkonna juhtina FTE 100+ suurusega ettevõttes.
 • Sul on head teadmised HR valdkonna seadusandlusest ja kaasaegsetest HR praktikatest.

Sind ootab ees:

võimekas ja hästi kokkutöötav juhtkond, kasvav ettevõte. Töö, kus saad oma käe järgi luua protsesse, panna alus tugevale organisatsioonikultuurile. Kindlasti ka rohkelt juhtimisalaseid väljakutseid, millest on võimalik ainult õppida. Sul on võimalus võtta vastutus ja juhtida kasvustrateegiat hea potentsiaaliga ettevõttes. Kui Sinu elus on olulised peresündmused, siis soovime, et saaksid neist muretult osa. Toetame Sinu kompetentside arengut ja leiame koos lahendused, kuidas neid edendada.

Otsime oma tublisse meeskonda personalijuhti, kes on mulle paremaks käeks. Soovin, et oleksid kõigi jaoks kättesaadav ja toetad meid oma professionaalse nõu ja teadmistega. Ootame, et Sa aitaksid viia ettevõtte väärtused kõikide töötajateni. Sinus on peidus oskuslik värbaja, kellelt saavad juhid eeskuju võtta oma meeskondade loomisel. Sa oled vilunud organisatsioonikultuuri kujundaja ja oskuslik tööandja brändi häälekandja.

Teretulemast!

Merle Hendrikson

Ettevõttest:

Kogemus aastast 1936 ja koostöö erinevate tarnijatega võimaldavad meil pakkuda sulle sinu tegelikest vajadustest lähtuvalt parimaid lahendusi. Pakume asjatundlikust oskusteabest ja pidevalt uuenevast tehnilisest baasist lähtuvalt “võtmed kätte” lahendusi alates kaubanduspindade projekteerimisest ja kontseptsiooni väljatöötamisest sisustuse paigaldamise ja järelhoolduseni. Koostöös klientidega uuendame pidevalt pakutavate toodete nomenklatuuri.

Tänu rohkeile ettevõttes töötavaile spetsialistidele suudame pakkuda paindlikke tippkvaliteeti nõudvaid projektlahendusi. Sisustuslahendustega tutvumiseks vaata meie referentse. Meie pikaajalised kliendid on Selver, Kaubamaja, Stockmann, PetCity, Bauhof, I.L.U., Neste, Crocs. Oma toodangut ekspordime Lätti, Leetu, Soome, Rootsi, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale ja Venemaale.

Panustame aktiivselt ka hariduse edendamisse, andes igal aastal välja kaks stipendiumi Tallinna Tehnikaülikooli tootearenduse ja tootmistehnika ning puidu- ja tekstiilitehnoloogia eriala silmapaistvatele tudengitele, aidates nõnda kaasa oluliste valdkondade arengule Eesti majanduses.

Kitman Thulema kuulub investeerimis- ja valdusettevõtte NG Investeeringud alla.

Töö asukoht:

Kesk-Sõjamäe 3, Tallinn

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Kitman Thulema pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

 • 20. detsember 2021

Asukoht:

 • Tallinn

Mida Sulle pakume:

 • Sinust hoolivat tööandjat
 • Teekonda, mis aitab Sul juhina kasvada
 • Juhtkonda, kus liigutakse koos ja ühes suunas
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset