Arista globe
Harjumaa /  Tootmine /  Tippspetsialist

ERP Monitor peakasutaja

Jaga:
Lõppenud

Threod Systems AS arendab ja valmistab militaarvaldkonnas kasutatavaid mehitamata lennuvahendeid ning nendega kaasas käivad vaatlusseadmeid. Ettevõte asub Viimsis, kus töötab ca 130 oma valdkonna spetsialisti: mehaanika-, elektroonika- ja tarkvarainsenerid, keda toetavad lennundusala fanaatikud ning tootmismeeskond. Üheskoos oleme pühendunud eesmärgile varustada oma kliente „lendavate robotitega“, mille valvsa pilgu all ei jää vaatlejal midagi olulist märkamata.

Arendusettevõtena oleme teinud suure kasvuhüppe, mis tähendab, et Threod Systems on muutumas nüüd tootmisettevõtteks. Märkimisväärse kasvu tõttu on vajalik keskenduda ka tarvara uuenduste ja integreeritud riistavara laiemate kasutusvõimaluste suunas. Ootame oma pardale

ERP Monitor peakasutajat,

kes on tugiisik üle organsatsiooni osapooltele, kes kasutavad tootmistarkvara Monitor oma igapäevases töös. Sinu kui peakasutaja poole pöörduvad inimesed erinevate ERP-i kasutusega seotud muredega. Sinu teadmised Monitori paljudest võimalustest aitavad meil viia tänase töö ja protsessid uuele ja efektiivsemale tasemele. Sa koolitad välja ettevõtte kolleege – nii uusi, kui ka neid, kes juba pardal. Ootame, et Monitoriga seotud küsimustes oled Sina piloodiks, kes juhib meid nii tarkvara kui riistavaraga seotud teemades ambitsioonikate kasvueesmärkide suunas.

Juhi tervitussõnum:

Hea tulevane ERP Monitori peakasutaja!

Meil on Sulle pakkuda suurepärane võimalus kujundada kaasaegse ERP Monitor G5 tarkvara abil tootmisjuhtimise ja -planeerimise raamistik. Threod Systems tegutseb väga unikaalses ja innovaatilises valdkonnas – mehitamata lennundus. Meie tooted on hiljuti jõudnud teatud küpsusfaasi ning klientide ja tellimuste hulk on märkimisväärselt kasvanud. Olime seni valmistanud oma tooteid ühekordsete väiksemate tellimuste alusel, kuid nüüd liigume suurte sammudega seeriatootmise suunal. Soovime kasvatada koguseid ja hoida kvaliteeti kõige kõrgemal tasemel. Selleks vajame meeskonda lisa kogenud ja kõrge saavutusvajadusega professionaali, kel on sarnane kirg kasvada globaalsel turul.

Lõppkokkuvõttes tahame, et meil oleks palju õnnelikke kliente, aga ka seda, et iga päev Threod Systems pakuks töötajatele võimalusi eneseteostuseks ning rõõmu ühiste ja individuaalsete saavutuste üle!


Tere tulemast!

Merle Hendrikson

Jääd meile silma kui …

Sul on vähemalt 3-aastane kogemus ERP Monitor tarkvaralahenduste juurutamisel ja arendamisel. Aruannete loomiseks on aeg-ajalt vajalik SQL päringute kirjutusoskus. Hindame kõrgelt seda, kui oled kokku puutunud Lean printsiipidest lähtuvas tootmisettevõttes. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt. Sa oled hea ajaplaneerija ja metoodiline saavutaja.

Mis Sind ees ootab?

 • Võimalus sisuliselt panustada väga erilise ja unikaalse Eesti ettevõtte arengusse, millel on globaalse ekspordi potentsiaal.
 • Unikaalne loominguline keskkond ja meeskond – turvaline pinnas, kus õppida, kasvada ja areneda nii oma erialal kui inimesena.
 • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse efektiivsemaks muutmisel.
 • Sisseelamisprogramm ja mentor
 • Väärtuspakkumine, mille fookuses on tähtpäevad ja tervise edendamine.

Töö asukoht:

Harjumaa, Viimsi

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Threod System AS-i pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

 • 18.02.2024

Asukoht:

 • Tallinn, Viimsi

Mida Sulle pakume:

 • Professionaalseid kolleege
 • Suurepärast töökeskkonda
 • Võimalust viia ellu muutuseid tugevas kasvavas ettevõttes
 • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse efektiivsemaks muutmisel.
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset