Arista globe
Harjumaa /  Finantsjuhtimine / Tootmine /  Valdkonnajuht

Finantskontroller

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

Sinu peamisteks ülesanneteks on erinevate tegevusvaldkondade finantsinfo ja -raportite analüüsimine, kontrollimine, asetleidvate trendide väljatoomine ning numbrite tõlgendamine ärikeelde. Sa toetad ettevõtte äritegevust läbi analüüsi, tegevuskulude (sh keerukast tootmisprotsessist tingitud kulude) jälgimise ja optimeerimise ning tulevikustsenaariumite prognoosimise kaudu. Sinu töö hõlmab juhtkonna ning erinevate osakondade juhtide nõustamist äri- ja finantsteemadel.

Sa koordineerid raamatupidamise osakonna tööd ning tagad ettevõtte korrektse finantsarvestuse.

Finantskontrollerina kuulud Sa ettevõtte juhtkonda.

Sinu väljakutsed Printallis

Ootame, et oleksid uudishimulik ja soovid mõista, kuidas ja miks Printall teeb asju täna nii nagu ta teeb. Küsi, uuri ja loo seosed andmeterohkes tootmises. Kõike ei pea tegema nii, nagu alati on tehtud – kui näed võimalust parendamiseks, siis anna sellest julgelt märku!

Hetkel on kasutusel mitmeid erinevaid allikaid sisendinfo saamiseks, nt Excel, SAF, Taavi, Vincent, kuid plaan on liikuda uue ERP lahenduse juurutamise, raportite automatiseerimise ja muude kaasaegsemate digilahenduste suunas. Finantskontroller räägib kaasa uute lahenduste valikul ja kannab hiljem ka ERPi peakasutaja rolli. Parimate juhtimisotsuste tegemiseks on plaanis arendada andmeanalüütika keskkonda ja töövahendeid, samuti digitaliseerida ja automatiseerida erinevaid protsesse.

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane finantskontroller!

Oleme pikkade traditsioonidega piirkonna üks suurimatest trükikodadest. Meie fookuses on protsesside digitaliseerimine, meeskonna arendamine, tootmise efektiivsuse tõstmine ja energiakulude kokkuhoid.

Sul on oluline roll toetada organisatsiooni erinevate tasandite juhte otsustamiseks vajaliku finantsinformatsiooniga, juhtida tähelepanu kitsaskohtadele ja suunata fookust, arendada mõõdikuid, juhtida muudatusi ja oma meeskonda.

Kui Sa oled meeskonnamängija, uuendusmeelne ja valmis uuteks väljakutseteks kiiresti arenevas ettevõttes, siis tule ja liitu meiega!

Teretulemast!

Jääd meile silma kui …

Sul on majandusalane kõrgharidus ja haakuv töökogemus (ideaalis näeme, et oled olnud äri- või finantskontroller tootmisettevõttes). Sul on kogemus eelarve ja tegevuspõhise kuluarvestuse loomisel. Oled varem arendanud ettevõtte finantsvaldkonda, sh vastutanud aruandlussüsteemi ülesehituse eest ning osalenud/juhtinud tarkvara valiku- ja juurutusprotsessi. Sul on oskus kasutada analüütika raportite genereerimise tööriistu (QlikView, Power BI vmt). Sinu eesti keele oskus on heal tasemel ning tööalaselt saad suheldud ka vene ja inglise keeles. Kui oled varem KPI-de loomisel ja protsesside arendamisel oma sõna sekka öelnud, soovime kindlasti Sinu kohta rohkem teada saada!

Inimesena oled usaldusväärne, täpne ning korrektne. Sind iseloomustab sisemine vajadus alustatu kokkulepitult lõpule viia. Sul on tugev analüütiline mõtlemisvõime ning suudad vajadusel hästi adapteeruda muutuvas keskkonnas. Oskad teisi kuulata, vajadusel nõu anda ja motiveerida erinevaid osakondi omavahelisele koostööle.

Mis me Sulle pakume?

Võimalust kuuluda juhtkonda, päriselt ja sisuliselt panustada ettevõtte finantsvaldkonna digitaliseerimisse ilma suurema bürokraatiata. Raporteerimise ja võimalike uute ärisuundade, teenuste või toodete väljaarendamisel saad mõjutada ettevõtte tulevikku. Baltikumi üks suurim trükitööstus valmistub uueks arenguhüppeks ning lubame, et igav Sul siin ei hakka. Sind toetavad professionaalsed kolleegid, kellega koos panustada Printalli kasvu. Oma töötajatele rakendatakse laiendatud motivatsiooniprogrammi, sh tulemustasu, tervisekindlustust, erinevaid koolitusi ning meeskonnaüritusi. Sisseelamisperioodil on Sulle toeks mentor.

Ettevõttest

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, tänaseks piirkonna üks suurimaid.

Printall trükib: kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti, toote- ja teenuste katalooge ning aastaraamtuid, reklaammaterjale (otseposti trükised, brošüürid, manuaalid, kalendrid, voldikud, plakatid, flaierid jne.), pehmekaanelisi raamatuid, pakendeid, teostame ka keerukaid järeltöötluslahendusi. Printalli trükikojas valmib enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suurem osa reklaamiväljaannetest.

Printalli omanik on ettevõtja Hans H. Luik. Ettevõte annab tööd pea 200-le inimesele.

Vaata lähemalt, kuidas valmivad trükised.

Töö asukoht:

Tala 4, Tallinn 11415, Harjumaa (Lasnamäe linnaosa).

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Printalli pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuambitsioonidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

  • 16. juuli 2023

Asukoht:

  • Tala 4, Tallinn 11415, Harjumaa

Mida Sulle pakume:

  • võimalust kuuluda juhtkonda
  • oma ideede rakendamist, sisulist võimalust kujundada ettevõtte finantsvaldkonda
  • tugevat raamatupidamismeeskonda
  • tulemustasu ja laiendatud motivatsioonipaketti
  • koolitusi toetamaks Sinu professionaalset arengut
  • erinevaid meeskonnaüritusi
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset