Arista globe
Harjumaa /  Tehnika / Tehnoloogia /  Tippspetsialist

Büroojuht

Jaga:
Lõppenud

Bahr Pump OÜ on loodud 1998. aastal, mille tegevusvaldkonnaks on tööstuspumpade, ventiilide, ajamite, kütuse mõõtesüsteemide jms konsultatiivne müük ning (missioonkriitiliste) seadmete hooldus.

Bahr Pump kuulub AxFlow gruppi (Rootsi).

Oleme väike, aga pikka aega koos töötanud meeskond. Räägime Sulle hiljem pikemalt, kuidas oleme saavutanud oma valdkonnas keeruliste insenertehniliste lahenduste pakkujana eelistatuima partneri staatuse ning millises suunas võiks ettevõte areneda tulevikus. Sinul saab selles olema oma roll.

Meie senine tubli büroojuht Ita haldas asjaajamist, lõi meile süsteemid, tegeles logistika korraldamisega ning hoidis korrektsena koostöösuhted raamatupidamisettevõttega. Tänaseks on talle lisandunud mitmeid uusi vastutusrikkaid ülesandeid, seega otsime oma seltskonda uut

BÜROOJUHTI.

Sinu peamised vastutusvaldkonnad on ettevõtte asjaajamise, dokumendihalduse, infoliikumise ja logistika sujuv korraldamine. Sa tagad, et koostöö raamatupidamisfirmaga oleks selge ja korrektne. Juhtkonna assisteerimine ja muude büroojuhi rolliga kaasneda võivate ülesannete puhul jääme lootma Sinu peale. Kogu meeskond on väga abivalmis – kui Sa küsid abi, siis Sind aidatakse. Soovime, et uue büroojuhina jagad meiega samu väärtusi.

Mida me pakume:

Sulle antakse vabadus oma tööd ise planeerida, ebavajalike ülesannetega me Sind ei koorma.

Pakume Sulle mentorit, kellelt saad alati nõu küsida. Meie juurest leiad stabiilse, põneva ja pikaajalise (koos)töö, kus igav juba ei hakka! Igapäevane töökoormus on pigem mõistlik/keskmine, sest kiirustamisele eelistame kvaliteeti ja häid suhteid. Alguses võib ehk tunduda keeruline, aga Sul on tugi olemas ja kiire õppijana leiad varsti end kui kala vees.

Meeskonnaüritused on kolleegide seas alati hästi vastu võetud, loodame, et tahad panustada ka nende korraldamisse.

Peame lugu Sinu vabast ajast, mistõttu me ei eelda, et peaksid töövälisel ajal tööasjadega tegelema.

Uku Liive tervitussõnum:

Hea tulevane büroojuht!

Asutasin Bahr Pump OÜ 1998.a, mille tegevusvaldkonnaks oli tööstuspumpade maale toomine. Hiljem lisandusid pumpadele ventiilid, ajamid, kütuse mõõtesüsteemid jms. Oleme alati vaadanud tööstusprotsessi, kuhu meie tarnitav seade läheb, ühtse tervikuna. Sarnase mõtteviisiga teostame ka suuremaid projekte olles tugevaks partneriks ka kliendile sobiliku tehnoloogia väljatöötamisel.

Täna on Bahr Pump OÜ 100% omanikuks AxFlow Holding AB.  AxFlow Grupi kaudu kuulub Bahr Pump OÜ Rootsis asuva enam kui 8 miljardi euro suuruse aastakäibega kontserni Axel Johnson Internationali koosseisu. Teeme koostööd AxFlow grupi kõigi ettevõtetega, kõige enam Lätis, Leedus ja Soomes asuvate partneritega.

Eestis oleme realiseerinud mitmeid põnevaid ja suuri projekte, kus kliendid – Eesti kütusterminalid ja teised tööstusettevõtted – on jäänud seadmete pikaajalisteks kasutajateks.

Oleme väike meeskond, kus motoks on teha asju mõistlikkuse printsiibist ja tulemusest lähtudes. Usun, et andes inimestele vastutuse, tuleb sellega koos anda ka vabadus otsustada. Büroojuhi  roll on väga oluline ettevõtte väärtusahelas, pakkudes tuge ja lahendusi ettevõtte meeskonnale ning aidates kindlal kursil hoida kogu ettevõtte igapäevatööd.

Uku Liive, Bahr Pump OÜ tegevjuht

Ita Urbani tervitussõnum:

Minu teekond ettevõttes Bahr Pump OÜ büroojuhina algas 2013. aastal ning on läbi aastate pakkunud kuhjaga uusi teadmisi ning kogemusi, mida on raske üle hinnata. Algusaastatel oli peamiseks väljakutseks  tööprotsesside digitaliseerimine ning lihtsustamine, aastate möödudes lisandus võimalus tegeleda ettevõtte finantspoolega ning anda omapoolne panus suurkontserniga liitumisel tekkinud väljakutsete lahendamisel.

Uuele büroojuhile jääb hea võimalus tehtu värske pilguga üle vaadata ja vajadusel protsesse kaasajastada ning oma käe järgi ümber kujundada. Töö on mitmekülgne ja sobib hästi avatud ning julgele suhtlejale, sest tihe koostöö toimub nii vahetute kui ka grupitasandi kolleegide ja erinevate partnerettevõtete vahel.

Meie tiimis jään mina uue büroojuhi peamiseks nõuandjaks ja toeks, kuid kuna eranditult kõik kolleegid on sõbralikud ja vastutulelikud, siis vajadusel saab kõigi abile loota. Hindame pingevaba õhkkonda ja püüame tekkivaid probleeme lahendada läbi huumoriprisma.

Tere tulemast!

Ita Urban, Bahr Pump OÜ senine büroojuht/logistik

Jääd meile silma kui:

 • oled õppinud logistikat, raamatupidamist, bürootöö korraldamist vmt, mis annab Sulle teadmised, mida selles rollis vajad.
 • olenemata õpitud erialast oled läbinud vähemalt algkursuse raamatupidamise valdkonnas, ideaalis tead raamatupidamisest natuke rohkemgi.
 • Sa ei pelga arvutit ja uusi keskkondi, kuid majandustarkvara Directo on Sulle juba varasemast tuttav.
 • oma loomult oled iseseisev, proaktiivne ja orienteeritud väga heale tulemusele oma vastutusvaldkonna piires.
 • valdad eesti keelt kõrgtasemel. Sinu inglise keele oskus heal tasemel (B2), kuna töö hõlmab ka suhtlemist välispartneritega ja kontserniliikmetega, lisaks ka ingliskeelse dokumentatsiooni haldamist. Vene keele oskus võiks olla vähemalt selliselt tasemel, et oled võimeline aru saama, mis teemal klient soovib suhelda, et ta siis õige inimeseni juhatada.
 • tood välja, et oled varasemalt kokku puutunud (lihtsamate) finantsaruannete koostamisega, Sul on kokkupuuted laoarvestusega ja/või teadmised tööohutusest ja töökeskkonnale esitatavatest nõuetest.

Kus?

Töökoht asub Tallinnas, Pärnu mnt 388a (Hiiul) asuvas kaasaegses kontoris.

Soovid rohkem infot?

Bahr Pump OÜ värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames ARISTA Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.

Palun saada oma elulookirjeldus hiljemalt 10. septembriks 2023 aadressile piret.tilk@aristaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Ettevõte:

 

Kandideerimise tähtaeg:

 • 10. september 2023

Töö asukoht:

 • Hiiul, Nõmme linnaosas

Küsimused:

Kas Sulle meeldib:

 • korrektne asjaajamine ja süsteemsus?
 • väikese ja ühtehoidva meeskonna toetamine?
 • suhelda, õppida ja areneda?
 • olla laia profiiliga (asjaajamine, logistika, raamatupidamine) tugisammas?
 • tarkvara Directo igapäevase tööriistana?

Kui Sa vastasid JAH neile küsimustele, siis võib see põnev tööpakkumine olla just Sinu jaoks! Loe edasi.

Jaga:

Meie kontaktid:

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset