Arista globe
Harjumaa /  Juhtimine / Tootmine /  Valdkonnajuht

Tootmisjuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

Balti Spoon OÜ rajati Möhring Group’i poolt 1993. aastal Eestisse, Tallinna lähedusse. Tootmist alustati aastast 1998. Tänaseks on nad üks maailma juhtivatest spooni ja liimitud spoonide tootjatest, tarnides oma toodangut klientidele rohkem kui 40 riigis üle maailma. Parimat kvaliteeti ja paindlikke lahendusi pakutakse koostöös Möhring Grupi Poolas ja Põhja-Ameerikas asuvate spoonitehastega.

Ettevõte on pidevas kasvus ja selleks, et edu oleks jätkuv, oodatakse ettevõtte juhtmeeskonnaga liituma tegusat TOOTMISJUHTI!

Tootmisjuht võtab tootmisosakonna liidri rolli, kus tema peamiseks vastutuseks on nii tootlikkuse, egektiivsuse kui kvaliteedieesmärkide saavutamine. Juhina, arendad ja motiveerid oma meeskonda, teed koostööd teiste üksustega ja panustad selle nimel, et ettevõtte töötajad tunneks end väärtuslikena ning kliendid oleksid toodete ja koostööga väga rahul.

Oluline fookus on ettevõtte tootmisprotsessi ja -tehnoloogia arendamine (nii tootmise automatiseerimise kui IT lahenduste osas).

Tööülesanded

  • Tootmisprotsessi planeerimine, organiseerimine, kontrollimine, analüüsimine ja arendamine oma vastutusalas.
  • Tootmisüksuse strateegiline arendamine ja operatiivne juhtimine, sh meeskonna motiveerimine ja arendamine.
  • Koostöö teiste osakondadega (sh müügi-, lao- ja logistikaüksusega) tagamaks sujuv tootmine, vajadustele vastavad tooted ja mahud.
  • Tööohutuse, töötervishoiu ja tuleohutuse nõuete täitmise tagamine oma vastutusalas.
  • Tootmisüksuse ja tootmisseadmete korrashoiu tagamine koostöö tehnikaosakonnaga.
  • Keskkonnasäästlike ja efektiivsust järgivate lahenduste tagamine.
  • Perspektiivselt ootame Sind panustama grupi taseme juhtkonnas, sh Poola tehase arendamise ülesannetes.

Jääd meile silma, kui

Sul on meeskonna ja tootmise juhtimise kogemus ning analüütiline mõtlemisvõime. Ideaalis oled varem edukalt vedanud ning juurutanud kaasaegseid lahendusi tootmises. Eelistatuna pärineb Sinu tootmisjuhtimise kogemus just seeriatootmisest ja Sul on meiega jagada mõni märgiline muutuste juhtimise edulugu. Suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt. Sind tuntakse kui metoodilise töö tegijana, iseseisevat juhti, kes suudab ja tahab võtta vastutust. Sinus on sädet ja soovi leida uudseid lahendusi ning oled sihikindel nende elluviimisel. Meeskonnas suudad kergelt leida inimestega ühise keele ning oled inspireeriv juht.

Sinu vahetu juhi sõnum:

Balti Spoon is one of the leading international companies in veneer business. We are continuously upgrading and developing the technology, improving processes to guarantee efficiency and sustainability in the whole supply chain.

Our team of experienced veneer professionals is open to welcome a self driven and ambitious manager with whom to share the passion for wood business and who will be a creative partner for the management and inspiring leader for the team.

Welcome on board!

Edmund Smolarek
MÖHRING GROUP
asepreseident/juhatuse liige

Ettevõttest

Balti Spoon on puidutööstus, mis toodab kauni värvi ja mustriga naturaalseid puiduspoone. Meie spooniga kaetud dekoratiivsed mööbliesemed, põrandad või seinad kaunistavad paljusid kodusid, kontoreid, koole ja kontserdisaale.

Balti Spoon on Eesti turuliider dekoratiivspoonide tootmisel, kuulume oma tootmismahult ja kvaliteedilt maailma tippude hulka. Meil on head teadmised, pidevalt arenev tehnoloogia ja aastakümnete pikkused kogemused.

Meie partneriteks on mööblifirmad, paneeli-, ukse ja põrandatootjad, erinevate valdkondade edasimüüjad ja esindajad. Tarnime toodangut klientidele rohkem kui 40 riigis üle maailma. Pakume parimat kvaliteeti ja paindlikke lahendusi koostöös Möhring Grupi Poolas ja Põhja-Ameerikas asuvate spoonitehastega.

Balti Spoonis töötab ligikaudu 350 töötajat, kellest paljud on väga pikajalise kogemusega spoonitootmise eksperdid. Meie meeskond on rahvusvaheline, väärtustame turvalist töökeskkonda ja ausaid töösuhteid.

Oleme vastutustundlik ettevõte, kes säästab keskkonda nii palju kui võimalik – tootmises ei kasutata kemikaale, taaskasutame kõik oma tootmisjäätmed ja kasutame tootmisprotsessis kõiki kõrvaltooteid.

Töö asukoht

Kupu küla, Kuusalu vald, 74610 Harjumaa, Eesti

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Balti Spoon OÜ pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

  • 25. mai 2022

Asukoht:

  • Kupu küla, Kuusalu vald

Mida Sulle pakume:

  • Arenguvõimalusi tugeva ajalooga ja kasvavas rahvusvahelises ettevõttes
  • Kaasaaegset ja puhast töökeskkonda
  • Oma tööd hindavaid kolleege ja kutset juhkonnas panustama ka grupi taseme rollis
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset