Arista globe
Tootmine /  Valdkonnajuht

Tootmisjuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

NBFI Production OÜ tegutseb NOBE (Nordic Bespoke Interiors) kaubamärgi all ja pakub oma klientidele premium kvaliteediga eritellimusmööblit. Ettevõte on uue kasvu algusfaasis ja omab väga head ’vundamenti’ kasvamaks tugevaks kvaliteetse eritellimusmööbli tootjaks ja turustajaks. Selle eduloo üheks võtmemängijaks saab olema TOOTMISJUHT, kes paneb toomisüksuse laitmatult tööle.

Tootmisjuht võtab tootmisosakonna liidri rolli, kus tema peamiseks vastutusvaldkonnaks on projektide tähtaegse, kvaliteetse ja efektiivse valmimise tagamine. Juhina, arendad ja motiveerid oma meeskonda, teed koostööd teiste üksustega ja panustad selle nimel, et ettevõtte töötajad tunneks end väärtuslikena ning kliendid oleksid toodetega väga rahul.

Pikemas vaates saab Sinu oluline fookus olema ettevõtte äristrateegiaga kooskõlas oleva tootmisprotsessi arendamine ja innovaatiliste lahenduste juurutamine.

Tööülesanded

 • Tootmise igapäevane planeerimine ja operatiivjuhtimine
 • Meeskonna juhtimine, toetamine ning arendamine
 • Tootmisüksuse strateegiline arendamine ja kasvuks vajalike ettevalmistuste tegemine (sh 5S, 6S ja LEAN põhimõtete ja uute tootmistehnoloogiate juurutamine, tootmise layout’i uuendamine, investeeringute plaaneerimine jms)
 • Tööohutus (sh tuleohutus), töökeskkond ja korralduslik dokumentatsioon
 • Mittevastavuste, reklamatsioonide ja konfliktide lahendamine
 • Tootmisüksuse halduse ja korrashoiu tagamine

Jääd meile silma, kui

Sul on kõrgharidus, soovitatavalt tootmisjuhtimise vm seonduval erialal ja omad vähemalt 3-aastast kogemust tootmisjuhina. Oled varem juhtinud meeskonda ning edukalt juurutanud 5S, 6S ja LEAN printsiipe ning Sul on arusaamine projektitootmisest. Ideaalis pärineb Sinu tootmisjuhtimise kogemus just mööblitööstusest ja Sul on ette näidata mõni muutuste juhtimise edulugu. Suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt ja suudad vajadusel töötajatega suhelda ka vene keeles. Inimesena oled süsteemne muutuste elluviija ja sihikindel toimivate lahenduste looja ning inspireeriv meeskonnajuht.

Mis Sind ees ootab?

Toomas Kundla

Meil on pakkuda super võimalus ambitsioonikale ja võimekale tootmisjuhi kandidaadile. Oleme ettevõte mis on uue kasvu algusfaasis. Meil on väga hea ’vundament’ kasvada tugevaks kvaliteetse eritellimusmööbli tootjaks ja turustajaks. Selle eduloo üheks võtmemängijaks saab olema just see, kes paneb meie toomisüksuse tööle ’nagu kellavärk’.
Varasemad kogemused sarnases valdkonnas on kindlasti plussiks, aga veel olulisem on suhtumine ja võime õppida.

Sind ootab ees väga tubli ja kogenud tootmistiim – tõelised oma ala profid. Ja isegi kui see kõlab natuke hirmutavalt, siis ei ole siin midagi karta, valdav osa neist ootab strateegilist juhti ja mentorit – tule ja pane see meeskond uues rütmis tööle. Sinu rollis saab väga oluline koht olema koostööl müügitiimi ja projektijuhtidega – sisuliselt saame klientidele lubada neid tooteid ja tähtaegu, mille osas annad lubaduse need oma meeskonnaga valmis toota.

Väärtustame meeskonnatööd ja ausust ning seda nii oma tiimis kui ka klientide ja partneritega. Kui miski kohe ei õnnestu, siis õpime ja teeme homme paremini.
Meil on korralik tootmisbaas, väga hea tehniline sisseseade ja piisavalt ruumi tootmismahtude kasvuks. Lisaks on meil toetavad ja ambitsioonikas omanikud ja investorid kes on valmis arenguid toetama. Mis veel tähtsam, turg on soodne ja olemasolev kliendibaas ootab pikisilmi meie kvaliteetset toodangut.

Tule ja pane õlg alla meie ühisele eduloole!

Ettevõttest

NBFI Production OÜ tegutseb NOBE (Nordic Bespoke Interiors) kaubamärgi all ja pakub oma klientidele premium kvaliteediga eritellimusmööblit. Meie kõrge kvaliteediga lahendused on väga hinnatud disainerite ja klientide poolt, kes peavad oluliseks kõrget kvaliteeti nii toote disainis kui ka lõppviimistluses. Klientide kõrgeid ootuseid ja enda seatud standardeid suudame pakkuda professionaalse ja oskusliku meeskonna ning  tipptasemel tootmisseadmete ja sisseseade toel. Ettevõte on täna kasvufaasi alguses, eesmärk on olla kolme aasta perspektiivis kõrgelt hinnatud kvaliteetsete erilahenduste pakkuja, kes teenindab oma kliente nii Eestis kui eksportturgudel.    

Töö asukoht

Aruküla tee 55 Jüri, Rae Vald

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et NBFI Production OÜ pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

 • 28. jaanuar 2022

Asukoht:

 • Jüri, Rae vald, Harjumaa

Mida Sulle pakume:

 • Väljakutset viia ellu oma nägemus tootmisest
 • Põnevat teekonda, mis aitab Sul juhina kasvada
 • Toetavat juhtkonda ja kokkuhoidvat meeskonda
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset