Arista globe
Harjumaa / Hübriid /  Farmaatsia / Kaubandus / Logistika / Müük / Transport /  Valdkonnajuht

Tehnoloogiliste lahenduste müügiesindaja

Jaga:
Tähtaeg: 30/06/2024

B.Braun on tänapäeval üks maailma juhtivaid tervishoiutoodete pakkujaid, kes varustab toodete ja süsteemidega erinevaid meditsiinivaldkondi nagu anesteesia, intensiivravi, kardioloogia, kehaväline verehooldus ja kirurgia, samuti pakub erinevaid teenuseid kliinikutele, arstidele erapraksistes ning koduhoolduse sektoris. Ettevõtete grupp on esindatud 64 riigis 63 000 töötajaga.

B.Brauni laiem eesmärk on kaitsta ja parandada inimeste tervist kogu maailmas. Ettevõtte slogan Sharing Expertise ehk oskusteabe ning kogemuste jagamine on B.Brauni väärtuste keskmes.

Kontsernis toimuvad strateegilised muudatused, mille fookuses on jätkusuutlikkusega seotud teemad. B.Brauni tulevikusuund on täislahenduste ja innovatiivsete tehnoloogiate päralt (st ettevõte on muutumas tehnoloogiaettevõtteks).

B.Braun Medical OÜ 1995. aastal loodud B. Brauni tütarettevõte Eestis. Eesti ettevõttes töötab 32 töötajat. Tugevas turuliidri positsioonis olles soovitakse pakkuda wow!-teenust suurimatele haiglatele, raviasutustele, erapraksistele ja eraisikutele. Olles järjepidevas kasvutrendis ning soovides pakkuda oma klientidele homse päeva innovatiivseid lahendusi ootame enda meeskonnaga liituma

TEHNOLOOGILISTE LAHENDUSTE MÜÜGIESINDAJAT.

Hoiame turuliidri rolli kirurgiliste instrumentide ja muude tootegruppide osas ning soovime käia sammu võrra eespool. Tule ja anna ettevõtte kasvule omalt poolt hoogu juurde! Sinu väljakutseks on tuua turule teadmine uutest ja innovatiivsetest, kõrgtasemel olevatest tehnoloogilistest seadmetest, mida saaks kasutada diagnoosimisel, ravimisel vmt.

Tööle asudes antakse Sulle juba hästi sissetöötatud, kirurgiavaldkonnas premium-taseme brändi Aesculap® toodetest koosnev portfell. Toodete abil koostatud lahenduste müügi kaudu saavad haiglad muuta oma tööd efektiivsemaks. Uuenduslike tehnoloogiliste seadmete valdkonna üles ehitamine ja turuosa suurendamine (seadmed neurokirurgias, üldkirurgias, ortopeedias) jääb Sinu vedada. Sa hoolitsed ka seadmete müügijärgse kasutajatoe (s.h. hoolduse ja remondi) korraldamise eest ning osaled aktiivselt erinevatel koolitustel.
Ootame, et Sa mõistaksid – meie kliendi mure on meie kõigi ühine mure. Aitame koos parendada Eesti inimeste tervist!

Tööülesanded

 • Osalemine müügistrateegiate väljatöötamisel.
 • Konsultatiivse müügistrateegia rakendamine.
 • Uute Aesculap® tehnoloogiliste seadmete turule toomine, seadmete müügijärgsete tegevuste koordineerimine ja korraldamine (hooldus, remont, kaebused, ohujuhtumid).
 • Kliendisuhte hoidmine ja uute klientidega usaldusväärse partnerlussuhete loomine (B2B).
 • Aktiivne suhtlus klientidega ja kohandatud lahenduste leidmine, pakkumuste tegemine.
 • Kliendiürituste (koolitused) korraldamine, läbiviimine.
 • Osalemine üritustel nii Eestis kui mujal  Euroopas.

Värbava juhi tervitussõnum:

Ettevõtte tervitussõnum

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt uudishimulik, tehniliste teadmiste ja vaistuga müügihing. Sulle pakub huvi meditsiini valdkond, konsultatiivne müügitöö ja Sa soovid olla kliendi jaoks partner nr 1. Sul on varasem B2B müügitöö kogemus, ideaalis tehnoloogiliste täislahenduste pakkumise valdkonnas. Oled valmis toetama ja juhendama kliente uute tehnoloogiate rakendamisel ja seadmete kasutamisel operatsioonide ning protseduuride ajal. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt. Oma loomult oled koostööaldis ja suudad joondada erinevaid osapooli (nt erialaseltse, haiglate juhte, arste, arvamusliidreid, tudengeid). Oled tulemustele orienteeritud, suuteline võtma vastutust ja ise korraldama oma tööd parimal võimalikul moel.

Mis Sind ees ootab?

 • Võimalus panustada kriitilise tähtsusega valdkonna arengusse ning olla pardal teekonnal, kus meditsiinitarvikute ja -seadmete ettevõte on muutumas tehnoloogiaettevõtteks.
 • Võimalus panustada laiemalt Eesti tervishoidu.
 • Rahvusvahelise koostöö ja karjääriredelil liikumise võimalus.
 • Ettevõte toetab ja pakub erinevaid koolitusi nii isiklikuks kui ka tööalaseks arenguks.
 • Sinu sisseelamisel on toeks müügijuht.
 • Saad osa väärtuspakkumisest, mis toetab töötajate tervise hoidmist (nt haiguspäevade hüvitamine alates 1.päevast, tervisekindlustus, lisapuhkusepäevad) kui ka erinevate isiklike ja tööalaste tähtpäevade meelespidamist.

Töö asukoht:

Harjumaa, Mustamäe, Pilvetee 8. Tööaeg ja -koht paindlikud.

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et B.Braun Medicali pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

 • 30.06.2024

Asukoht:

 • Tallinn, Mustamäe / paindlik tööaeg ja -koht

Mida Sulle pakume:

Siin on Sinu võimalus:

 • panustada Eesti inimeste ravivõimaluste tagamisse;
 • töötada koos valdkonna tipptegijatega;
 • olla osa suurest, rahvusvahelisest ja kõrgelt tunnustatud korporatsioonist;
 • saada osa paindlikkusest, mida pakub väike Eesti üksus;
 • mõjutada otseselt oma töötasu.
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Piret Tilk

Vanemkonsultant

Roland Luik

Juhtivpartner

Oled valmis kandideerima?

Kandideerin
Arista line asset