Arista globe
Tartumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Tehasejuht

Jaga:
Lõppenud

Ettevõttest

Doordec OÜ on 2010 asutatud Eesti kapitalil terasuksetootja. Meie klientideks on eelkõige Eesti ja Skandinaaviamaade ehitusfirmad. Üle 50% oma toodangust ekspordime Soome, Rootsi, Taani, Norra ja Islandile. 2017 aastast toimub tootmine meie uues tehases Tartus. Viimastel aastatel oleme kasvatanud ettevõtte müügikäivet 20% aastas ja 2021 jõudsime käibeni 5,8 milj eurot. Täna töötab ettevõttes 70 inimest, sellest 50 tootmises.   

Meie portfelli kuuluvad terasest ja roostevabast terasest sile- ja profiiluksed, tulekindel horisontaalne terasluuk, aknad, seinaosad ja teras-alumiinium klaasfassaadid. Kõik meie tooted on CE märgistatud ning tuletõkketooted on sertifitseeritud Inspecta Estonia OÜ poolt.

Alates 2017 aastas augustist asub tootmine Tartumaal, Rehepapi tee 27, Soinaste küla. Ettevõte annab tööd enam kui 60-le töötajale, kellest suurem osa omab pikaajalist kogemust meie valdkonnas töötamisel. Omame motiveeritud meeskonda, head töökeskkonda ja võimalusi tagada kõrge kvaliteediga toodete valmimine.

Doordeci üheks edu võtmeks on insenertehniline võimekus. Tänu enda arendusosakonnale suudame luua nii täiesti uusi avatäidete lahendusi kui kohandada operatiivselt olemasolevaid tooteid kliendi poolt soovitud mõõtudele ja parameetritele. Oma väärtuspakkumises pakume ehitusprojektides ka oma toodangule paigaldus- ja hooldusteenust nii Eesti- kui eksportturgudel.

Rollist lähemalt

Oleme loonud tehasejuhi ametikoha, kellelt ootame lisaks tootmispoole arendamisele ka panustamist ettevõtte strateegilise juhtimise tasemel juhatuse liikmena.

Ettevõtte järgmise perioodi ülesanne on keskenduda enda tugevuste väljaarendamisele ning laiendada edu olemasolevate tootekategooriatega (terasuksed) olemasolevatel turgudel Eestis ja Skandinaaviamaades. Meie eesmärgiks on käia ajaga kaasas, edendada töötajate heaolu ning juurutada ettevõtte juhtimisse hästitoimivaid protsesse, IT-lahendusi ning edu mõõdikuid. Laiemaks eesmärgiks on ettevõtte väärtuse ja jätkusuutlikkuse kasvatamine.

Tehasejuht osaleb ettevõtte strateegia väljatöötamisel ning koostab selle elluviimiseks oma vastutusvaldkonnas vajalikud tegevusplaanid ja eelarved ning tagab nende elluviimise. Sinu vastutada on tootmisvaldkonna arendamine nii tarneahela, tootmisplaneerimise, tootmise protsesside kui ka tootmise juhtimise infotehnoloogilises plaanis. Oleme just tellinud tootmise juhtimise auditi. Sinu esmane ülesanne saab olema selle auditi järelduste mõtestamine ja vajalike muudatuste elluviimise tegevuskava koostamine.

Näeme, et edasiarendusi vajame mitmetes valdkondades:  IT (Monitori uue versiooni juurutamisel), tööpinkide integratsioonid, automatiseerimisel, seadmete hoolduse/korrashoiu tagamisel. Ka tootmispersonali mehitamine, rollide analüüs ja optimaalse tööjaotuse korraldamine, kompetentside edasiarendamine on valdkond, mis vajab asjatundlikku lähenemist. Paigaldusteenus vajab tasuvusanalüüsi ja head tulevikulahendust. Hästitoimiva tootmisprotsessi jälgimiseks vajame KPI-de süsteemi, mis on üle ettevõtte kommunikeeritud ja praktikasse juurutatud.

Otsime tehasejuhti, kel on potentsiaali ja ambitsiooni võtta perspektiivis üle tegevjuhtimise roll.

Jääd meile silma, kui

Sul on kõrgharidus, soovitatavalt tootmisjuhtimise või ärijuhtimise erialal. Omad vähemalt 3-aastast tootmise juhtimise kogemust ettevõttes suurusega FTE 50+ ja oled varem edukalt juurutanud 6S ning LEAN printsiipe.

Ideaalis pärineb Sinu tootmisjuhtimise kogemus projektipõhisest metallitootmisettevõttest. Sul on tugev arusaam tootmisettevõtte ärimudelist ning võimekus äri modelleerida.

Suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt ja kasuks tuleb vene keele oskus. Inimesena oled lahendustele orienteeritud ja sihikindel muutuste elluviija ning inspireeriv meeskonnajuht.

Mis Sind ees ootab?

Aune Paas
Asutaja / finantsjuht

Oleme teinud viimaste aastatega läbi suure kasvu nii käibes kui töötajate arvus ning jõudnud uude strateegilisse olukorda, kus edu suurendamist näeme eelkõige läbi tootmisvõimsuse kasvatamise, et pakkuda oma klientidele veelgi suuremas mahus kvaliteetseid tooteid, millega tagada turvalisus hoonetes. Püstitatud eesmärgis näeme keskendumist ettevõtte tugevustele ja laienemisele ning loomulikult ettevõtte väärtuse kasvatamisele. Oluliseks märksõnaks saab olema tootmine ja tehas ning tehase võimsuse potentsiaali realiseerimine.

Otsin tehasele ambitsioonikat ja uuendusmeelset juhti, kes koostöös arendus- ja finantsjuhiga on valmis väljakutset vastu võtma ning vastutama selle elluviimise eest. Uut tehase juhti näen tootmise juhtimise fookusega ja kasuks tuleb kindlasti ärijuhtimise kogemus. Kui tunned ennast ära eelpool kirjeldatud rollis, näed endas palju põletamata kütust ja piisavat annust sädet selle põletamiseks, siis on see väljakutse just sinule! Sind on ootamas ca 70 liikmeline kollektiiv, kellest paljud omavad pikaajalist kogemust meie valdkonnas töötamisel.  Ca 50 nendest on otseselt seotud tehase tööga ja ootavad pikisilmi endale strateegilist juhti ja eestvedajat. Lisaks motiveeritud meeskonnale ootab sind kaasaegne tootmisbaas vajaliku sisseseade ning hea töökeskkonnaga.

Meie väärtusteks on kliendisõbralikkus, paindlikkus, innovaatilisus ja terviklikkus. Töötame põhimõttel, et taha igal päeval teha midagi paremini kui eile ja ära unusta seal juures, et oled sõjas ja seega taha alati võita!
 

Teretulemast pardale!

Töö asukoht

Soinaste, Rehepapi tee 27

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Doordec OÜ pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

  • 20. juuni 2022

Asukoht:

  • Rehepapi tee 27, Soinaste, Kambja, Tartumaa

Mida Sulle pakume:

  • Väljakutset viia ellu oma nägemus tootmisest
  • Võimalust võtta perspektiivis üle tegevjuhi roll
  • Kiireid otsuseid, vähe bürokraatiat
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset