Arista globe
Harjumaa /  Juhtimine / Personalijuhtimine / Tootmine /  Valdkonnajuht

Personalijuht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt

Personalijuht on juhtkonna liige, kelle ülesandeks on personalivaldkonna juhtimine ja arendamine. Olles Printalli personalijuht, vaatad Sa tulevikku, tunnetad konteksti, mõistad ettevõtte vajadusi, mõtestad eesseisvaid väljakutsed. Sul on varuks häid ideid, kuidas saame aja ja keskkonna arengutega kaasas käia. Pakud lahendusi, mis aitab meil kujuneda organisatsiooniks, kus ettevõtte kõikide töötajate ja juhtide heaolu eest on hoolitsetud. Lisaks väga olulisele oma valdkonna igapäevasele hoidmisele, kitsaskohtade märkamisele, ootame, et Sa töötad välja ja juurutad ettevõtte strateegiaga kooskõlas oleva tervikliku personalistrateegia. Sa oled avatud dialoogiks kõigi ettevõtte töötajatega, oled kursis tööjõuturu muutuste ja trendidega ning vajaliku seadusandlusega.

Noppeid eesseisvatest põnevatest arendusprojektidest:

 • Valdkonna digitaliseerimine ja automatiseerimine. Meie eesmärk on liikuda kaasaegsetele värbamise, sisekommunikatsiooni, personaliarvestuse jm lahendustele. Sa liitud põneval ajal, sest ettevõtte IT-süsteemid läbivad lähiaastatel tervikliku uuenduskuuri.
 • Ettevõtte koolitus- ja arendustegevuste kontseptualiseerimine ja juurutamine. Printall Akadeemia (sise- ja väliskoolitused) ellukutsumine.
 • Tervikliku motivatsioonisüsteemi strateegia väljatöötamine ja juurutus.
 • Tööandja kuvandi terviklahenduse loomises osalemine.
 • Personalivaldkonna teenuste ja partnersuhete juhtimine.
 • GDPR valdkonna edasiarendamine ja koordineerimine.
 • Tööohutuse taseme tõstmine.

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane personalijuht!

Oleme pikkade traditsioonidega piirkonna üks suurimatest trükikodadest. Meie fookuses on meeskonna arendamine, tootmise efektiivsuse tõstmine, energiakulude kokkuhoid ja protsesside digitaliseerimine.

Meie kõige olulisem ressurss organisatsoonis on inimene. Vajame Sind, et igal inimesel oleks Printallis hea töötada.

Sul on oluline roll toetada organisatsiooni erinevate tasandite juhte, juhtida tähelepanu kitsaskohtadele ja suunata fookust, arendada mõõdikuid ja juhtida muudatusi. Kui Sa oled meeskonnamängija, uuendusmeelne ja valmis uuteks väljakutseteks kiiresti arenevas ettevõttes, siis tule ja liitu meiega!

Jääd meile silma kui …

Sul on vähemalt 2-aastane personalivaldkonnas töötamise kogemus FTE 100+ suurusega tootmisettevõttes, kus on vahetustega töö ja multikultuurne tiim. Sul on head teadmised personalivaldkonna seadusandlusest ja kaasaegsetest praktikatest. Sinu eesti keele oskus on heal tasemel ning tööalaselt suhtled nii vene kui inglise keeles. Sa oled HR valdkonna digitaliseerimist varem eest vedanud.

Inimesena oled usaldusväärne, täpne ning väga korrektne. Sa mõistad, mida tähendab võtta täisvastutus oma valdkonna ja meeskonna arendamise eest. Kompromisside ja lahenduste tasakaalu hoidmise kunsti valdad hästi. Sul on julgust üles astuda ettevõtte esindajana avalikel üritustel või konverentsidel. Oskad teisi kuulata, inspireerida, vajadusel nõu anda ja motiveerida erinevaid osakondi omavahelisele sujuvale koostööle. Suudad kergelt kohaneda kiiresti muutuvas keskkonnas ning näed muutustes uusi võimalusi.

Pakume Sulle

Võimalust kuuluda juhtkonda, sisuliselt panustada ettevõtte personalivaldkonna arendamisse ilma suurema bürokraatiata. Printallis ootavad Sind professionaalsed kolleegid. Anname lubaduse, et sa ei ole muudatuste sisseviime teekonnal üksi. Sinu ideed ja algatused on alati teretulnud. Sisseelamisperioodil on Sulle toeks mentor. Sinu värske pilk ja saavutusvajadus on meie jaoks väärtuslik.

Ettevõttest

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, tänaseks piirkonna üks suurimaid.

Printall trükib: kõrgekvaliteedilisi ajakirju ja ajalehti, toote- ja teenuste katalooge ning aastaraamtuid, reklaammaterjale (otseposti trükised, brošüürid, manuaalid, kalendrid, voldikud, plakatid, flaierid jne.), pehmekaanelisi raamatuid, pakendeid, teostame ka keerukaid järeltöötluslahendusi. Printalli trükikojas valmib enamik Eestis ilmuvatest ajalehtedest-ajakirjadest ning suurem osa reklaamiväljaannetest.

Printalli omanik on ettevõtja Hans H. Luik. Ettevõte annab tööd pea 200-le inimesele.

Vaata lähemalt, kuidas valmivad trükised.

Töö asukoht:

Tala 4, Tallinn 11415, Harjumaa (Lasnamäe linnaosa).

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Printalli pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuambitsioonidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

Tähtaeg:

 • 25. oktoober 2023

Asukoht:

 • Tala 4, Tallinn 11415, Harjumaa

Mida Sulle pakume:

 • võimalust kuuluda juhtkonda
 • oma ideede rakendamist, sisulist võimalust kujundada ettevõtte personalivaldkonda
 • tulemustasu ja laiendatud motivatsioonipaketti nii endale kui teistele
 • koolitusi toetamaks Sinu professionaalset arengut
 • erinevaid meeskonnaüritusi
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset