Arista globe
Harjumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Pearaamatupidaja-finantsanalüütik

Jaga:
Lõppenud

Ettevõttest

Lotus Timber on loodud 100% Eesti kapitalil, ühendades mitmed pikaajalise puiduimmutamise ja -töötlemise kogemusega töötajad.

Lisaks professionaalsele meeskonnale on tehase eeliseks ka maksimaalselt efektiivne tootmisprotsess: nii puidu hööveldamine, järkamine, pakkimine kui ka immutus ja tuleaeglustiga töötlus ning kuivatus tehakse kõik samas kohas.

Lotus Timberi immutatud puit sobib nii tava- kui tööstuskasutusse. Oma töös kasutame keskkonnasõbralikke puidukaitsevahendeid ning moodsaid tehnoloogiaid, mis suurendavad oluliselt puidu vastupidavust ja selle parimaid omadusi. Kogu protsess on loodussõbralik ega ohusta keskkonda.

Meie eesmärgiks on kvaliteetne ja kiire teenus. Oleme paindlikud ja uutele ideedele avatud.

Rollist lähemalt

Sinu roll on toetada ettevõtte põhitegevust läbi finantsarvestuse ja finantsaruandluse korraldamise. Ootame, et aitad meil analüüsida tootmisprotsesside tulemuslikkust tuues välja toodete ja protsesside omahinnad, mille abil saab ettevõte teha paremaid juhtimisotsuseid.

Tegevjuhi tervitussõnum:

„Hea tulevane pearaamatupidaja-finantsanalüütik!

Kui Sind kõnetavad numbrid ja tahad kaasa rääkida kiirelt areneva puidutööstusettevõtte finantside juhtimisel siis tule ja liitu meiega!

Väärtustame oma töötajaid ja pikaajalist töösuhet.

Soovime olla puidutööstusvaldkonna nr 1, oleme mahukalt investeerinud 2020-2022 kaasaegseimasse tehnoloogiasse ning  soovime järgnevatel aastatel kasvada 2x.

Urmo Ilves, Lotus Timber, tegevjuht.

Jääd meile silma kui …

Sul on majandusalane kõrgharidus, raamatupidamisalane töökogemus üle 5 aasta ja tunned erialast seadusandlust. Sul on kogemus nii tegevuspõhise kuluarvestuse kui omahinna arvestuse süsteemi loomisel. Oled varem arendanud ettevõtte finantsvaldkonda, sh vastutanud aruandlussüsteemi ülesehituse eest ning osalenud/juhtinud tarkvaraarendusi. Sinu eesti keele oskus on väga heal tasemel ning tööalaselt saad suheldud vene ja inglise keeles.

Kasuks tuleb töökogemus tootmisettevõttes pearaamatupidaja, finantsanalüütiku, äri- või finantskontrolleri rollis.

Inimesena oled täpne ning korrektne. Sind iseloomustab sisemine vajadus alustatu kokkulepitult lõpule viia. Sul on tugev analüütiline mõtlemisvõime ning suudad vajadusel hästi adapteeruda muutuvas keskkonnas.

Mis Sind ees ootab?

Professionaalsed kolleegid, suurepärane töökeskkond ja võimalus korraldada kasvava ettevõtte finantsvaldkonda. Ettevõte pakub oma inimestele laiendatud motivatsiooniprogramme, erinevaid koolitusi ning meeskonnaüritusi.

Töö asukoht:

Vana-Narva mnt 31, Maardu, Harjumaa

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Lotus Timber’i pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

Tähtaeg:

  • 15. veebruar 2023

Asukoht:

  • Vana-Narva mnt 31, Maardu, Harjumaa.

Mida Sulle pakume:

  • Professionaalseid kolleege
  • Suurepärast kaasaaegset töökeskkonda
  • Võimalust sisuliselt kujundada ettevõtte finantsvaldkonda
  • Laiendatud motivatsioonipaketti
  • Koolitusi toetamaks Sinu professionaalset arengut
  • Erinevaid meeskonnaüritusi
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset