Arista globe
Harjumaa /  Energeetika / Tehnika / Tootmine /  Tippspetsialist

Mehaanikaspetsialist

Jaga:
Lõppenud

Utilitas Tallinna Elektrijaam

OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaama põhitegevusala on soojus- ja elektrienergia tootmine ja müük. Ettevõte käitab Tallinnas kahte soojus- ja elektri koostootmisjaama. Kõiki Utilitase kaugküttesüsteeme on tunnustatud märgisega „Tõhus kaugküte“, ettevõte on jätkusuutliku tootmise ja rohelise mõtteviisi edendaja.

Rollist lähemalt

Sinu töö peamine eesmärk on tagada elektrijaama mehaanikaseadmete ja süsteemide häireteta ja ohutu toimimine.

Sa vastutad, et mehaanikaseadmed on töökorras ja hooldatud ning vajalik info hallatud vastavates andmebaasides. Tagad, et mehaanikaseadmete ja hooldusega kaasnevad dokumendid on ajakohased (joonised, skeemid, seadmete passid, kasutus- ja hooldusjuhendid, vastuvõtuaktid jms). Hangete korral tegeled materjalide ja tarvikute tehniliste spetsifikatsioonide ja hankedokumentide koostamisega. Osaled hoolduse planeerimises ja nende regulaarses teostamises koostöös partnerettevõtetega. Sinu tööst sõltub paljude inimeste toasoe ja vesi, mistõttu on oluline, et oled valveaegadel telefonitsi kättesaadav. Avariiolukorras oled Sa kiire ja parima lahenduse koordineerija. Vajadusel käärid ka endal käised üles.

Olulised edukomponendid mehaanikaspetsialisti rollis

Ootame, et oleksid tehniliselt taiplik. Mehaanikaseadmete tööpõhimõtete, materjalide, tehnoloogia, hoolduspõhimõtete tundmine peaks olema Sinu esmane huvi ja fookus. Kui mehaanikaseadmel on tuvastatud defekt, oled võimeline pakkuma sobiva lahenduse.

Elektrijaama häireteta ohutu toimimine on eelkõige meeskonnatöö. Oskus suhelda, kuulata, mõista, õppida oma kolleegidelt ja koostööpartneritelt on sama oluline kui tehnilise poole mõistmine. Spetsiifilise know-how võrgustiku loomine erialaste kompetentside akumuleerimiseks ettevõttesse on igapäevane osa Sinu tööst.

Vahetu juhi tervitussõnum

Meelis Rääk
hooldusosakonna juhataja

Hea tulevane mehaanikaspetsialist!

Ootan Sind liituma meie meeskonnaga, kus Sinu põhiline vastutus on tagada elektrijaama seadmete tõrgeteta ja häireteta töö. Oleme pühendunud sellele, et meie elektrijaam toimiks parimal võimalikul viisil, ja otsime uut liiget, kes jagaks meie kirge ja pühendumust.

Minu tulevane meeskonnaliige peaks olema tulemustele ja lahendustele orienteeritud, pealehakkaja ning positiivse suhtumisega. Pealehakkamine ja suhtlemisoskus on omadused, mida hindame kõrgelt, sest usume, et just nende omadustega inimesed loovad tugeva meeskonna.

Siin on koht, kus Sinu kogemused ja oskused saavad mõjutada meie igapäevast tööd ja ka meie ühist eesmärki. Oleme kindlad, et Sinu panus muudab meeskonna tugevamaks ja tõstab meie töö taset uuele tasemele.

Tere tulemast!

Jääd meile silma, kui …

Sul on tehnikavaldkonna (kõrg)haridus ja vähemalt paariaastane haakuv töökogemus. Ideaalis näeme, et omad töökogemust tööstus- või energeetikaettevõttes, aga kui oled nutikas, kiire õppija ja tunned ennast mehaanikavaldkonnas piisavalt tugevalt, anna meile oma huvist märku. Minimaalselt peaksid teadma mehaanikaseadmete tööpõhimõtteid (nt pumba üldine tööpõhimõte) ja oskama lugeda tehnilisi jooniseid ning skeeme.

Heal tasemel eesti keele ja inglise keele oskus on vajalik. On suureks abiks, kui suudad tarnijatega suhelda ka vene, soome ja/või saksa keeles. Omad kehtivat B-kategooria juhiluba. Kui Sind kõnetab soojusenergeetika valdkond, pikaajaline töösuhe tugevate teadmistega stabiilses meeskonnas, soovime kindlasti Sinu kohta rohkem teada saada!

Inimesena oled usaldusväärne, täpne ning korrektne. Sind iseloomustab sisemine vajadus alustatu kokkulepitult lõpule viia. Sa oled suurepärane meeskonnamängija – oskad teisi kuulata, vajadusel nõu küsida ja anda, hoida koostöösuhteid produktiivsetena nii ettevõttes sees kui ka väljas. Suudad ise reguleerida oma igapäevatööd, kriitilistes olukordades oled valmis võtma otsustusvastutuse.

Millega pead kindlasti arvestama?

Oma töös panustad Sa meeskonnaga iga päev selle nimel, et avariiolukordi ette ei tuleks. Harva, aga võib juhtuda, et Sul tuleb erakorraliselt reageerida töövälisel ajal (ise kohale minnes või läbi koostööpartnerite juhendamise). Sul peaks olema valmisolek selliseks juhtumiks jättes sel hetkel kõrvale oma isiklikud plaanid, st peaksid olema telefonitsi kättesaadav 24h. Sinu reageerimise kiirusest sõltub paljude Tallinna linna elanike igapäevaelu!

Mis me Sulle pakume?

Võimalust panustada Tallinna linna elanike ja ettevõtete jaoks kriitilise tähtsusega teenuste toimimisel. Utilitase töötajate vabatahtlik voolavus on olnud läbi aegade alla 5 protsendi ning keskmine tööstaaž on 15+ aastat. Pakume Sulle professionaalset arengut läbi koolituste ja sisuka igapäevase töö. Meil on lai valik lisapuhkusepäevi. Hoolitseme, et püsiksid terve – motiveerime Sind kasutama terviseedendamisega seotud teenuseid või vajadusel hüvitame eraarstiabi, haigeks jäämise korral toetame Sind samuti. Julgustame omandama või tõstma kõrghariduse taset pakkudes toetust vastavalt omandatavale kraadile. Juubelid, eraelus toimuvad sündmused, tööstaazi olulised verstapostid, jõulukingitused jpm on meil samuti tähtsal kohal, et hoida meie töötajaid motiveerituna ja olla olemas olulistele eraelulistele sündmustele. Sisseelamisperioodil on Sulle toeks mentor, kolleegideks kogemustega professionaalid.

Töö asukoht:

Tooma 14/Väomurru 1, Tallinn.

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et just see pakkumine Sind kõnetas ning näed haakuvust varasemate tegemiste ning tulevikuambitsioonidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle lisainfot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

  • 31. detsember 2023

Asukoht:

Mida Sulle pakume:

  • võimalust panustada Tallinna linna elanike ja ettevõtete jaoks kriitilise tähtsusega teenuste toimimisel
  • panustada ettevõttes, kus hoolitakse jätkusuutlikkusest ja taastuvressursside kasutamisest
  • eesmärkide saavutamisel väärikat tulemustasu
  • võimalust tõsta oma haridustaset töö kõrvalt
  • erinevaid meeskonnaüritusi
  • kolleege ja partnerettevõtteid, kus hinnatakse head koostööd
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset