Arista globe
Avalik sektor / Juhtimine / Transport /  Valdkonnajuht

IT juht

Jaga:
Lõppenud

Rollist lähemalt:

Meie juures on Sul võimalik anda oma panus ettevõtte IT valdkonna strateegilisse juhtimisse, äriprotsesside eesmärgipärasesse arendamisse ja elluviimisesse. Sinu ülesandeks on IT osakonna juhtimine, IT ressursside kättesaadavuse tagamine ja administreerimise korraldamine, sh eelarve koostamine ja jälgimine ning hangete läbiviimine. Sa koordineerid meie struktuuriüksuste, raudteesektori ettevõtete ja arenduspartnerite vahelist koostööd erinevate IT projektide raames.

Pakume Sulle võimalust koostöös IT meeskonnaga arendada ja viia ellu Eesti Raudtee IT strateegiat ja visiooni suurte muutuste ajastul, tugevat meeskonda ja suure mõjuulatusega projektide juhtimise kogemust.

Liitu meie meeskonnaga, kui oled avatud ja arengule suunatud mõtteviisiga juht ning IT valdkonna professionaal.

Jääd meile silma kui:

Sa omad IT alast kõrgharidust ning vähemalt 3-aastast IT valdkonna ja meeskonna juhtimise töökogemust. Sul on laiapõhjalised teadmised IT valdkonnast ja arengusuundadest, valdkonnaga seotud standarditest ning infosüsteemide arenduste juhtimise kogemus. Valdad inglise keelt erialaselt vajalikul tasemel ja vene keelt suhtlustasemel. Oled tulemustele orienteeritud juht ja liider oma inimestele.

Ettevõttest:

AS Eesti Raudtee on 150-aastase ajaloo ja 670 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks. Ootame Sind

Töö asukoht:

Telliskivi 60/2

View on map

Oled huvitatud. Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Eesti Raudtee pakkumine sobib Sulle hästi, siis anna endast julgelt märku. Helista meile, et uurida ettevõtte või rolli kohtat!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

Tähtaeg:

  • 23. mai 2021

Asukoht:

  • Tallinn
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset