Arista globe
Harjumaa / Ida-Virumaa /  Muu / Tehnika / Tehnoloogia /  Tippspetsialist

Hooldusinsener

Jaga:
Lõppenud

Bahr Pump OÜ on loodud 1998. aastal, mille tegevusvaldkonnaks on tööstuspumpade, ventiilide, ajamite, kütuse mõõtesüsteemide jms konsultatiivne müük ning (missioonkriitiliste) seadmete hooldus.

Eestis oleme realiseerinud mitmeid põnevaid ja suuri projekte, kus kliendid – Eesti kütusterminalid ja teised tööstusettevõtted – on jäänud seadmete pikaajalisteks kasutajateks. Lähiajal käivituvad ka järgmised uued paigaldused, mistõttu töömahud suurenevad.

Ootame oma kokkuhoidvasse meeskonda nutikat ja osavat

HOOLDUSINSENERI

Sinust saab Bahr Pump OÜ 7-liikmelise meeskonna uus töötaja, kes hakkab vastutama ettevõtte klientide juures asuvate seadmete automaatika, elektri ja vajadusel ka mehaanika valdkonna defekteerimise ja parandamise eest. Rõhk on olemasolevate seadmete puhul parandamistvajavate vigade leidmine ja nende kõrvaldamine; uute projektide puhul ka seadmete käiku võtmine ja hilisemate hooldustööde korraldamine.

Seadmed, millega tööle hakkad, on meie enda poolt müüdud. Seega nii tehaste tugi kui ka ettevõtte teadmistebaas ning aastatepikkused kogemused on Sulle toeks. Hooldusinsenerina on Sinu fookuseks klientide rahulolu tagamine. Nii teenuse kui toodete pakkumisel on kvaliteet meie jaoks kõige olulisem. Töö on liikuv, huvitav ja vaheldusrikas (erinevad objektid, ca 80% on töö erinevatel objektidel, 20% töö kontoris).

Mida pakume:

Sa saad olla ühtehoidva ja professionaalse meeskonna liige, kus Sulle antakse vabadus oma tööd ise planeerida. Bahr Pump OÜ hooldusinsenerid on klientide poolt kõrgelt hinnatud ja oodatud partnerid, kes tulevad kohale siis, kui igapäevane operaator-personal vajab spetsiifiliste teadmiste ja oskustega professionaali – Sind! Pakume Sulle koolitusi nii Eestis kui välismaal, et hoida teadmiste ja oskuste taset kõrgel. Pakume Sulle mentori, kellelt saad alati nõu küsida. Meie juurest leiad stabiilse, põneva ja pikaajalise (koos)töö, kus igav juba ei hakka! Igapäevane töökoormus on pigem mõistlik/keskmine, sest kiirustamisele eelistame kvaliteeti ja häid suhteid klientidega. Me pakume korralikku ametiautot (universaalkerega või linnamaasturi tüüpi) koos kütusega, mida saab kasutada ka erasõitudeks. Meeskonnaüritused on kolleegide seas alati hästi vastu võetud. Peame lugu Sinu vabast ajast, mistõttu ei eelda me, et peaksid avariikorras töövälisel ajal klientide juurde sõitma.

Jääd meile silma kui:

  • Oled õppinud automaatika, elektri, mehaanika vmt valdkonnaga seotud eriala (hariduse puudumise kompenseerib pikem valdkondlik töökogemus).
  • Sa oled kokku puutunud tööstuslike elektri- ja automaatikaseadmetega (andurid, ventiilid, elektri- ja pneumoajamid, elektrimootorid, sagedusmuundurid, solenoidid, mõistad kontrollerite toimimist).
  • Elektripädevuse tunnistus ei ole tingimata vajalik, aga selle olemasolu oskame hinnata.
  • Oled oma loomult iseseisev, proaktiivne ja asjade ärategemisele orienteeritud.
  • Valdad hästi eesti keelt, tarnijate ja klientidega suhtlemiseks on vajalik ka inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Kus?

Töökoht asub Tallinnas, Pärnu mnt 388a asuvas kaasaegses kontoris. Sul on liikuv tööviis, seega võib lugeda töö piirkonnaks kogu Eestit (peamiselt küll Maardu ja Ida-Eesti). Ettevõtte poolt on tagatud korralik ametiauto ja kütusekompensatsioon.

Soovid rohkem infot?

Bahr Pump OÜ värbamispartneriks on antud otsinguprojekti raames ARISTA Executive Search. Kandideerimisel annad enda nõusoleku oma isikuandmete kogumiseks, salvestamiseks ja töötlemiseks antud värbamisprojekti raames. Lähtume heade tavade normidest ja GDPR-i raamistikust.

Palun saada oma elulookirjeldus hiljemalt 24.aprilliks 2022 aadressile piret.tilk@aristaexecutive.com või kandideeri läbi meie kodulehe.

Ettevõte:

 

 

Kandideerimise tähtaeg:

  • 24.aprill 2022

Töö asukoht:

  • Liikuv tööviis (80% erinevatel objektidel; 20% kontoris)

Küsimused:

Kui Sulle meeldib:

  • ise oma tööpäeva planeerida?
  • keeruliste ülesannete lahendamine?
  • luua klientidega häid ja pikaajalisi suhteid?

Kui Sa vastasid JAH neile küsimustele, siis võib see põnev tööpakkumine olla just Sinu jaoks! Loe edasi.

Jaga:

Meie kontaktid:

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset