Arista globe
Harjumaa /  Tootmine /  Tippspetsialist

ERP Monitor peakasutaja

Jaga:
Tähtaeg: 28/06/2024

Ettevõttest

Polümeermaterjalid on olulised meie kaasaegse ühiskonna toimimises. Kasutatuna õigel viisil on kerge, vastupidav, hästi vormitav ja ringlussevõtuks sobiv plastmaterjal võimaldanud meditsiinitehnika-, elektroonika- ja autotööstuses palju uuendusi.

Rohkem kui  40 aastat on Plastone aidanud oma klientidel olla edukas pakkudes neile oma parima asjatundlikkuse ja pikaajalise kogemuse plastitööstuse valdkonnast. Klientidele tootmisteenust pakkudes on Plastone spetsialiseerunud kõrgetele tehnilistele nõudmistele vastavate plasttoodete tootmisele ning valmistab kvaliteetsed tooted survevalu meetodil meditsiini-, elektri-, elektoonikatööstuse ning ka muudele valdkondadele. Plastone poolt valmistatud plasttooted kestavad seadmete eluea lõpuni, misjärel plastmaterjal on taaskasutatav uute toodete tegemiseks.

Survevalule lisaks pakume plasttoodete juurde väga laialdast valikut teenuseid nagu valuvormide hange, koostetööd, erinevad järeltöötluse teenused nagu tampotrükk, tihendamine, lasermarkeerimine jne. Toodete kõrge kvaliteedi tagamine ja tootmise pidev arendamine on Plastone väärtusahelas kesksel kohal. Läbipaistva, ausa ja kiire tegutsemise läbi soovime anda oma klientidele ja omanikele selget lisandväärtust. Plastone soovib olla oma klientide esmane valik plasttoodete ja tootetervikute tarnijana.

Värbava juhi tervitussõnum:

Hea tulevane ERP Monitori peakasutaja!

Meil on sulle pakkuda suurepärane võimalus ehitada ettevõtte siseselt üles kaasaegne digilahenduste pakett, mis on seotud Monitor ERP süsteemiga. Me tahame kasvada ja muutuda veelgi efektiivsemaks.
Selleks vajame oma meeskonda kogenud ja kõrge saavutusvajadusega liiget, kes oskab võimalikke kitsaskohti ette näha ja vältida, või siis leida kiireid lahendusi ootamatuste ilmnemisel.

Meie spetsialistidel on alati palju häid mõtteid, mis vajavad enne töösse panemist kaalumist ja tähtsuse järjekorda seadmist. Hiljem tuleb jälgida, et kõik jooksvalt tekkivad takistused saaksid mõistlikul viisil ületatud. Mõnikord on meil mitu võimalikku lahendust ning keegi peab otsustama, milline on meile parim. Ja mõnikord ei ole meil esmapilgul ühtegi head mõtet, kuidas olukorda lahendada – siis tuleb eksperdid kokku kutsuda ja ühiselt takistus ületada.
Hindame väga Sinu põhjalikke teadmisi ERP süsteemide haldamisest ja oskust pakkuda praktilisi lahendusi vastavalt meie vajadustele.

Meie juures ootab Sind dünaamiline ja toetav meeskond ja suurepärased võimalused professionaalseks arenguks.

Tere tulemast!
Elen Pirso

Rollist lähemalt:

Sinu peamiseks fookusvaldkonnaks on Monitor ERP tarkvara ja Monitor MI kasutamise ja arendamise koordineerimine Plastone OÜ-s. See hõlmab tarkvara versiooniuuenduste haldamist, uute tootekoodide ja tootestruktuuride loomist ja muid ettevõttespetsiifilisi ERPi kohandamise tegevusi.

Lisaks kannad Sa meeskonnaliikmete koolitaja rolli. Sa oled tugiisik üle organsatsiooni osapooltele, kes Monitori oma tööks kasutavad. Sinu, kui peakasutaja poole pöörduvad inimesed erinevate ERP-i kasutusega seotud väljakutsetega. Sinu teadmised Monitori paljudest võimalustest annavad võimaluse viia tänane töö uuele ja efektiivsemale tasemele. Sa oled inimene, kes tutvustab organisatsioonile uusi võimalikke Monitori lahendusi (nt QR või triipkoodide süsteemi).

Sind ootab ees:

 • Paindlik töökorraldus kellaaegade suhtes, sh kodukontori päevade võimalus.
 • Palju võimalusi ettevõtte tegevuste ja protsesside suunamiseks, ettevõtte tegevuse suunamiseks ja oma rolli kujundamiseks.
 • Võimalus kokkupuudeteks ja oma silmaringi laiendamiseks väga kõrgelt automatiseeritud toomtises.
 • Ettevõte ei ole liiga suur ega liiga jäik, st iga tiimiliige saab tuua lauale omi ideid, arendada protsesse, korraldada töövahendeid ja ettevõtte tulevikku kujundada.
 • Plastone on põhjamaise pereettevõtte kultuuriga. St juhid usaldavad oma tiimiliikmeid. Pikaajaline koostöö ja areng on omaette väärtus.
 • Iga panustav tiimiliige on nähtav ja kaasatud. Ise otsustamine on teretulnud.

Jääd meile silma kui …

oled varem tootmisvaldkonna ettevõttes ERP süsteemi peakasutajana panustanud, sh Sul on olemas kogemus 1-2 ERP-iga. Sinu kohta võib julgelt öelda, et oled mitmekülgne IT-vahendite ja lahenduste tundja ja kasutuselevõtja. Sul on olemas SQL päringute kirjutusoskus aruannete loomiseks. Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad heal tasemel inglise keelt. Loomuomaselt oled Sa väga hea analüütilise mõtlemisvõime, tehnilise taiplikuse, hea tegevuste planeerija ja lõpuleviija.

Töö asukoht:

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et Plastone pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

 • 28.06.2024

Asukoht:

 • Tallinn, Taevakivi 3

Mida Sulle pakume:

 • Professionaalseid kolleege
 • Suurepärast töökeskkonda
 • Võimalust viia ellu muutuseid tugevas kasvavas ettevõttes
 • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse efektiivsemaks muutmisel.
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Anneli Hein

Otsingukonsultant

Roland Luik

Juhtivpartner

Oled valmis kandideerima?

Kandideerin
Arista line asset