Arista globe
Tartumaa /  Tootmine /  Valdkonnajuht

Balti klastri tarneahelajuht

Jaga:
Lõppenud

Ettevõttest

HANZA Mechanics Tartu AS on metallitööstusettevõte, mis kuulub kiirelt arenevasse rahvusvahelisse HANZA gruppi. Tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. Ettevõtte juured ulatuvad tagasi aastasse 1907.
HANZA on spetsialiseerunud mehaanika, kooste ja tarneahela terviklahendustele. Neil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduainetööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Tänu tipptasemel tehnoloogiale ja oskuslikele töötajatele saavad kliendid täisteenuse ühest kohast.
Tartu tehases töötab ligi 500 inimest. Tööandjana püütakse olla kaasaegne, paindlik ja vastutulelik, et töötajad saaksid hästi ühildada töö- ja eraelu. Ettevõte kolis alles hiljuti uude kaasaegsesse tehasesse, mis asub Tartu külje all Vahi tööstuspargis.

Rollist lähemalt

HANZA Balti klastri tarneahelajuht kuulub HANZA Mechanics Tartu ja HANZA Mechanics Narva AS juhtkonda vastutades kahe tehase sisseostu, hangete, logistika, ladustamise ja kliendiplaneerimise eest. Sa kujundad ostuprotsessi strateegilise vaate, kus põhifookus on riskijuhtimisel, proaktiivsusel ja kogukulul. Samuti esindad ettevõtet ja osaled läbirääkimistel peamiste koostööpartneritega, haldad strateegilisi tarnijasuhteid, lepinguid ja tegeled uute hankijate leidmise ning hangete läbiviimisega.

Tarneahelajuhina töötad Sa välja ülesannetega seotud lühiajalise ja pikaajalise strateegia ning tagad selle elluviimise.

Sa juhid ja arendad meeskonda kuuluvaid inimesi, tagades optimaalse tööjaotuse, selged eesmärgid ning motiveeritud ning koostööle orienteeritud sisekliima.

Tehasejuhi tervitussõnum:

„Otsime oma meeskonda tarneahelajuhti, kes on eestvedajaks tarneahela protsesside efektiivistamisel, meeskonna juhtimisel ja arendamisel. Pakume põnevaid väljakutseid inimesele, kellel on endal palju uuenduslikke ideid ja kes viib need ideed koostöös meekonnaga ka ellu. Ettevõte on pidevas muutuses ja panustab inimeste arendamisse, kaasaegsetesse lahendustesse ja digisüsteemidesse. Kui Sa oled otsinud edukat ettevõtet, kus lastakse tegutseda, siis tule ja liitu meiega!

Teretulemast!“

Rainer Kallas, AS HANZA Mechanics Tartu tehasejuht

Jääd meile silma kui …

Sul on kõrgharidus ja omad vähemalt 5-aasta pikkust töökogemust ostu, planeerimise või logistika valdkonnas. Sul on keeruka valdkonna tarneahela juhtimise ja suurte mahtudega opereerimise kogemus ning ideaalis rahvusvahelises keskkonnas. Oled juhtinud meeskonda 3 või enam aastat (sh tegelenud meeskondade komplekteerimisega ning tiimiliikmete kompetentside arendamisega). Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt ning kasuks tuleb vene keele oskus. Inimesena oled inspireeriv liider, positiivse ellusuhtumisega, tugeva analüüsivõimega, paindlik kuid sihikindel ja väga hea läbirääkija. Sa oled ambitsioonikas ning naudid tegemisi strateegilisel tasemel.

Mis Sind ees ootab?

Professionaalsed kolleegid, suurepärane töökeskkond ja töökultuur, kus inimestest hoolitakse. Võimalus viia ellu muutusi tugevas ning jätkuvalt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes.

Töö asukoht:

Silikaadi 5, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa 60534

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et HANZA Mechanics Tartu AS pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Vaata teisi atraktiivseid tööpakkumisi HANZA karjäärilehel !

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

  • 30. september 2022

Asukoht:

  • Tartu, Vahi tööstuspark

Mida Sulle pakume:

  • Professionaalseid kolleege
  • Suurepärast töökeskkonda
  • Võimalust viia ellu muutuseid tugevas rahvusvahelises kasvavas ettevõttes
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Roland Luik

Juhtivpartner

Loo teavitus tuleviku pakkumisteks

Loo teavitus
Arista line asset