Arista globe
Harjumaa / Hübriid /  Farmaatsia / Kaubandus / Logistika / Müük / Transport /  Valdkonnajuht

Tarneahelajuht

Jaga:
Tähtaeg: 9/06/2024

B. Braun on tänapäeval üks maailma juhtivaid tervishoiutoodete pakkujaid, kes varustab toodete ja süsteemidega erinevaid meditsiinivaldkondi nagu anesteesia, intensiivravi, kardioloogia, kehaväline verehooldus ja kirurgia, samuti pakub erinevaid teenuseid kliinikutele, arstidele erapraksistes ning koduhoolduse sektoris. Ettevõtete grupp on esindatud 64 riigis 63 000 töötajaga.

B. Brauni laiem eesmärk on kaitsta ja parandada inimeste tervist kogu maailmas. Ettevõtte slogan Sharing Expertise ehk oskusteabe ning kogemuste jagamine on B.Brauni väärtuste keskmes.

Kontsernis toimuvad strateegilised muudatused, mille keskmes on jätkusuutlikkusega seotud teemad. B.Brauni tulevikusuund on täislahenduste ja innovatiivsete tehnoloogiate päralt (ettevõte on muutumas tehnoloogiaettevõtteks).

B. Braun Medical OÜ 1995. aastal loodud B. Brauni tütarettevõte Eestis. Eesti ettevõttes töötab 32 töötajat. Tugevas turuliidri positsioonis olles soovitakse pakkuda wow!-teenust suurimatele haiglatele, raviasutustele, erapraksistele ja eraisikutele. Oleme pidevas kasvutrendis ja sellega kaasas käimine eeldab uuendusi. Laiendame oma meeskonda ning ootame liituma muudatuste eestvedajat –

TARNEAHELAJUHTI.

Tule ja anna olulise võtmetegijana ettevõtte kasvule hoogu! Sinu väljakutse on viia läbi organisatsiooni struktuuriüksust puudutav reorganiseerimine ning panna sujuvalt toimima ostude/klienditeeninduse/lao ja logistika valdkond. Sa töötad välja visualiseeritud mõõdikud tarneahela tegevuse hindamiseks. Tagad sujuva koostöö ja kommunikatsiooni erinevate osapoolte vahel ning (p)arendad oma valdkonna tööd laiemalt.

Ootame, et Sa mõistaksid – meie kliendi mure on meie kõigi ühine mure. Aitame koos parendada Eesti inimeste tervist!

Tegevjuhi tervitussõnum:

Hea tulevane tarneahelajuht!

Olen olnud Eesti ettevõtte juht päris algusest peale.

Tänaseks on ettevõte hästi toimiv organisatsioon, kuid tunneme, et oleme valmis tegema järgmise suurema hüppe tulevikku.

Üheks valdkonnaks, kus on meile märkimisväärseid võimalusi edasiseks arenguks, on tarneahela jätkuv kaasajastamine. Klientide kasvavad ootused ja kaasaegsed digitaalsed lahendused on loonud eeldused uuteks võimalusteks.

Kui Sind kõnetab minu moto, et „kliendi probleem on meie mõlema probleem“, siis ootame sind meie meeskonda uutele väljakutsetele vastavate tegevuskavade väljatöötamiseks ja nende üheskoos realiseerimiseks.


Tere tulemast B.Brauni perre!

Jüri Proosa

Juhatuse esimees

B.Braun Medical OÜ

Jääd meile silma kui …

oled loomuomaselt inspireeriv ja kaasav liider, eestvedaja, positiivse ellusuhtumisega, lahendustele, koostööle ja klientide kõrgele rahulolule orienteeritud. Sind iseloomustab empaatiavõime, hea analüüsi- ja planeerimisoskus ning sihikindlus. Oskad vajadusel langetada otsuseid ja võtad ühtlasi ka vastutuse nende teostamise eest. Sulle meeldib töö inimestega – mõistad hästi inimestevahelist dünaamikat, oskad tagada sujuva kommunikatsiooni ja hea töise õhkkonna nii ettevõttes sees kui ka väljaspool. Sul on varasem töökogemus tarneahela, logistika ja/või ostu juhtimises (sh meeskonna juhtimises). Sa suhtled vabalt eesti keeles, valdad väga heal tasemel inglise keelt.

Mis Sind ees ootab?

 • Saada võtmetegijaks ettevõtte kasvuloos ja lisada oma CV-sse päris ja sisuline success story.
 • Võimalus panustada väga erilise ja unikaalse Eesti ettevõtte arengusse, millel on globaalse ekspordi potentsiaal.
 • Palju sisemisi võimalusi ettevõtte tegevuse suunamiseks ja oma rolli kujundamiseks.
 • Igapäevased väljakutsed annavad suure kogemuse tulevikus mistahes ülesannetega toime tulla.
 • Võimalus panustada kriitilise tähtsusega valdkonna arengusse ning olla pardal teekonnal, kus meditsiinitarvikute ja -seadmete ettevõte on muutumas tehnoloogiaettevõtteks.
 • Unikaalne loominguline keskkond ja meeskond – turvaline pinnas, kus õppida, kasvada ja areneda nii oma erialal kui inimesena.
 • Sinu sisseelamisel on toeks klienditeeninduse juht ja laojuhataja.
 • Saa osa väärtuspakkumisest, mis toetab töötajate tervise hoidmist (nt haiguspäevade hüvitamine alates 1.päevast, tervisekindlustus, lisapuhkusepäevad) kui ka erinevate isiklike ja tööalaste tähtpäevade meelespidamist.

Töö asukoht:

Harjumaa, Mustamäe, Pilvetee 8. Tööaeg ja -koht paindlikud.

Oled huvitatud? Mis järgmiseks?

Kui Sa tunned, et B. Braun Medicali pakkumine kõnetas ning haakus Sinu tegemiste ning tulevikuplaanidega, siis anna endast julgelt märku. Helista või kirjuta meile, et uurida rohkem ettevõtte ja rolli kohta!

Jagame hea meelega Sulle infot ja aitame kandideerimisotsusele lähemale jõuda.

Ettevõte:

 

 

Tähtaeg:

 • 09.06.2024

Asukoht:

 • Tallinn, Mustamäe / paindlik tööaeg ja -koht

Siin on Sinu võimalus:

 • panustada Eesti inimeste ravivõimaluste tagamisse;
 • muuta turuga kasvava ettevõtte logistikat ja protsesse;
 • töötada koos valdkonna tipptegijatega;
 • olla osa suurest, rahvusvahelisest ja kõrgelt tunnustatud korporatsioonist;
 • saada osa paindlikkusest, mida pakub väike Eesti üksus.
Jaga:

Võta meiega ühendust!

Piret Tilk

Vanemkonsultant

Maris Kivi

Juhtivkonsultant

Oled valmis kandideerima?

Kandideerin
Arista line asset